Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek min kellene...

Szerintetek min kellene változtatnom, ahhoz, hogy jobban nézzek ki?

Figyelt kérdés

(haj,alak,öltözködés...stb...)


[link]


[link]

Előre is köszönöm a válaszokat!


2011. szept. 7. 12:56
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit, szép vagy! Az arcod és az alakod is nagyon jó.Am sztem még jobb lenne ha mosolyognál.10/8
2011. szept. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm:)
2011. szept. 7. 13:06
 3/32 anonim ***** válasza:

Mivel szép a bőröd, ne rontsd el alapozóval!

Egy kis szempillaspirál elég. A szemhéjadra azért nem ajánlanék színt, mert az már csak alapozóval mutathatna jól.

A sminkre azért se szokj rá, mert ha később smink nélkül látnak, borzasztó csúnyának fognak látni.


Nos... a kereszttel kapcsolatban.


Személyes tapasztalat: nekem Isten nem engedi, hogy keresztet hordjak. Ez nem azt jelenti, hogy más keresztény nem hordhat, csak azt jelenti, én nem hordhatok. Hogy jöttem erre rá?

Akármikor vettem keresztet, mindig vagy leesett rólam, vagy elvesztettem, vagy eltört, stb, stb... és más cuccaimmal soha nem volt ilyen, csak a keresztes láncokkal.

2011. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%

Jobb lett volna olyan kép, ami egész alakos, illetve egy, ami szemből készül az arcodról. De így elsőre ennyi:

-jó lenne, ha mosolyognál

-a szemöldökbe nem ártana egy töréspont, ettől a nagyon ívestől csodálkozó a tekinteted, olyan flegma arckifejezést ad (vagy ez direkt van?)

-a hajadnak nem ártana egy kis volumen-növelés, h ne legyen ilyen lapos, értekezz egy fodrásszal

-elég világosak a tónusaid, szóval elvileg passzol hozzád a szőke haj, de megnéznélek egy kicsit sötétebb árnyalattal, de igazából a mostani is jó

-a szemed elég kicsi, jobban tennéd, ha alul nem húznád ki, csak felül, füstös sminkkel (belül világos, kifelé sötétedő) sminkkel még inkább nagyíthatsz rajta

-az alakoddal úgy nézem, hogy nincs gond, szép, az öltözködésed semmi extra, de a szilikon pántot felejtsd el, egy kicsit több stílus és kevesebb közönségesség

Amúgy így se nézel ki rosszul, szóval ez csak néhány tipp, amivel (szerintem) kicsit még javíthatsz magadon.

2011. szept. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)Nálam egyébként a kereszt épp fordítva működik:ha ez a nyaklánc van rajtam,akkor velem mindig valami jó történik:)Amúgy fontosnak tartom leírni,hogy nem divatból hordom,hanem vallásos meggyőződésből:)Alapozót azért teszek fel általában mert kicsit pattanásos vagyok és ez segít rajta némileg.A sinkelést pedig igyekszem nem túlzásba vinni ezentúl
2011. szept. 7. 13:15
 6/32 anonim ***** válasza:
Kevesebb smink.Am szép vagy:)10/9!!
2011. szept. 7. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Nekem tetsuik a szemöldököd:) Tolvai Renire hasonlítasz.
2011. szept. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
3. válaszoló:köszönöm,elég hasznosítható tippeket adtál:)"flegma arckifejezés/tekintet nem direkt,csak így sikerült,de nem akartam pózerkedni:)
2011. szept. 7. 13:20
 9/32 anonim ***** válasza:

kevesebb és természetesebb smink, bár ha épp buliba indultál akkor OK.

és a helyedben nem lapítanám le ennyire a hajamat, sztem elég lenne csak egyenesre szárítanod, nem kell még azt vasalni is

2011. szept. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Igen,a fehér felsősnél épp szilveszterezni indultam:)de keresek egy olyan képet,amin nem vagyok ennyire "kikerálva"XD
2011. szept. 7. 13:38
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!