Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Herpesz a bál előtt 4 nappal!...

Herpesz a bál előtt 4 nappal! Gyors segítség kéne! Mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
2010. nov. 21. 14:36
 1/10 anonim ***** válasza:
Jegeld,az a legjobb,meg ha van aloe vera növénykéd annak a leveléből csipjél le és kenegesd.Szerintem 100szer jobb min akármelyik krém!!!!
2010. nov. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi, a jegelést lehet, hogy kipróbálom :) De Aloe Verám sajnos nincs :S Most fogkrémet tettem rá, de hát még nem látok eredményt. Ráadásul nem is egy van hanem 3 :( :(
2010. nov. 21. 15:01
 3/10 anonim ***** válasza:

HERPESZTAPASZ!!

nekem amikor volt herpeszem, két héten keresztül kentem herpesz krémmel, de mivel a kezem nem steril, nem gyógyult, meg néha véletlen piszkáltam is. És ahogy elkezdtem tapaszt használni 3 nap alatt eltűnt. Már az első nap tapasztaltam a hatást. Hátránya hogy drága.

2010. nov. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szija! És milyen tapaszt használtál konkrétan és mennyibe került? Nekem ez most minden pénzt megér, csak tűnjön el...ugye ehhez nem kell recept?
2010. nov. 21. 15:56
 5/10 hot_kiss ***** válasza:
Kétlem, hogy kell herpesztapaszhoz recept, de ha mégis kell, akkor elmész háziorvosodhoz és megkéred, hoyg írjonneked egyet.
2010. nov. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Figyelj én úgy kezeltem és 3-nap alatt elmúlt csak a helye mert meg egy kicsit


Először is fogkrém jó vastagon, de ne piszkáld mert még jobban elfertőzik...Ha már nagy hólyagos akkor mindenképp jegeld az leviszi a duzzanatot

2010. nov. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Herpesztapaszhoz nem kell recept szerintem. Nekem még nem volt, de tudtommal olyan is van, amit felteszel éjelre és egész éjjel hat, meg olyan is, ami nem látszik és lehet rá rúzst kenni, szóval talán észre sem vehető.
2010. nov. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Szerintem mindet alkalmazom majd vegyítve :P
2010. nov. 21. 23:42
 9/10 anonim ***** válasza:
Na? Elmúlt? :D
2010. nov. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jól alakul a dolog! De még van nyoma azért...sebaj, ezzel talán még meg tudok barátkozni egy este erejéig ;) Ez a herpesztapasz csodákat művelt 3 nap alatt, csak ajánlani tudom! :)
2010. nov. 25. 10:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!