Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Srácooook! Nektek milyen...

Srácooook! Nektek milyen lányok jönnek be? Mit nézek meg rajta elsőnek? Mi az, ami a későbbiekben lényeges? Belső tulajdonságokat, és öltözködési tippeket is várok! ;)

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 22:05
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

- Nektek milyen lányok jönnek be?

- Az istennőm: [link]


- Mit nézek meg rajta elsőnek?

- Talp, hasnyálmirigy.


- Mi az, ami a későbbiekben lényeges?

- Későbbiekben? Milyen későbbiekben?

2010. nov. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát ez igazán elmés volt. Sok sikert a későbbiekben, és jó hasnyálmirigynézegetést -.-"
2010. nov. 30. 23:20
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az a kép valami iszonyúan gusztustalan!
2010. nov. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenkinek egyforma az ízlése. "Egyszeűen"-nek nevezett társunk is tanúbizonyságot tett az ízléséről - nem szégyen az apukám...


Nekem azok jönnek be, akik harmonikusak önmagukkal. Mindegy, hogy alacsony vagy magas, mindegy, hogy fekete, szőke, barna, vörös, legyen természetes. Sugározzon ki egy pozitív életszemlélet és vidámság.

Alkatilag a vékony vagy átlagos lányok tetszenek. (a telt, molettek nem)

Mellméret - igen, én mellcentrikus vagyok - közepes vagy akár lapos. Engem kifejezetten izgalomba hoz a kicsi mell, a nagy dudák kevésbé.

Alapvető a higiénia. Nem kell kikent-kifentnek lenni, sőt a plázaqrvás stíl nem jön be, de egy diszkrét smink, egyéniséghez illő illat az jó tud lenni.

Öltözködés: sosem szerettem a túl sportos csajokat. Egy nő legyen nőies. Ez nem azt jelenti, hogy ne hordjon farmert vagy egy pólót. Pólóban is vannak nőiesebbek, v-nyakkal, aranyos mintákkal. Hordhat pulóvert is, ha jól áll neki. Nem kötelező a szoknya. A nadrág tetszik egy nőn.

Egyszerűbb leírnom azt, hogy mi nem tetszik: deszkás stílus, baseballsapka, farmerkabát, túlzottan kihívó, qrvás kinézet, eltúlzott smink, rövid haj.

Na igen, a haj: nem szeretem a fiús "öcsifrizurás" nőket. Legyen legalább félhosszú, az arcvonal aljáig érő haj. Hosszabb is lehet, bár ebben is - mint minden másban - a mértékletesség az egészséges. Tehát az ilyen fenékig érő haj, amivel örökké baj van, az sem túl szimpi. És ne fesse, max egy enyhe színező, ami inkább kiemeli az alapkaraktert.

Stílus, gondolkodásmód: őszinte, befogadóm nyitott, felvilágosult, nem "nőipraktikás", legyen véleménye, legyen életcélja, legyen stílusérzéke az élethez.

Pl nálam simán nem gáz, ha nem egy örök takarító-mosó-főző háziasszonytípus. Inkább "tudjon élni".


FFi >30

2010. dec. 1. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Végre egy normális válasz :) Köszi :)

Bár azt nem tudom, h hány embernek tetszik még a kicsi mell... Eddig mindenkitől azt hallottam h "minél nagyobb annál jobb". Szóval nemtudom...


15-20 évesek! Leginkább a ti véleményetek érdekelne :)

2010. dec. 1. 11:37
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

Az olyan csajokat szeretem akik oda mernek jönni hozzám és ismerkedni:)

20f

2010. dec. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Hát nem tudom fiuk ti hogy vagytok vele de tapasztalatból mondom hogy a volt barátnőmnek nagy volt a melle. Oké ez jó is volt de mindig úgy le volt izzadva a melle alatt is hogy kicsit csúnya volt...na persze a szag is megvolt! Ezért gondoltam átváltok a kisebb mellű nőkre a mostani barátnőmnek nem mondom h kicsi hanem ideális a testéhez képest és egyáltalán nem izzad sőt van egy olyan finom illata:) f/15
2010. dec. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Első ránézésre persze a mellén a fenekén akad meg az ember szeme, de az összhatás a lényeg!Arányos női alkat + kisugárzás a szemek nagyon fontosak! Ez csak a külső de normális belső tulajdonság nélkül a külső semmit sem ér!!!
2010. dec. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!