Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ruhák vagy telefon? (Kérdésed...

Ruhák vagy telefon? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés
szóval..a karácsonyi pénzemből nem tudom mit vegyek..két lehetőség van:veszek ruhákat vagy egy érintőképernyős telefont..hozzáteszem nincs sok ruhám viszont se telefonom(jó minőségű)..mellékesen karácsony után áprilisban konfirmálok szóval mindkettőt fogok venni..csak még azt nem döntőttem el melyiket vegyem meg először...evvel kapcsolatban várom válaszaitokat..köszi előre:)
2010. dec. 1. 12:16
 1/4 anonim ***** válasza:
ha téli ruhád nincs akkor azt vegyél nyárit most úgyse árulnak
2010. dec. 1. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én a helyedben először tuti,h. ruhákat vásárolnék.Mert írtad,h. abból kevés van.Viszont van egy nem jó minőségű telefonod,ami gondolom a célnak még megfelel,tehát tudnak hívni,tudsz hívni stb... Úgyhogy,ha még használható a telefon,akkor az új szerintem ráér.
2010. dec. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze hogy ruhát. Kit érdekel a telefon? Ha működik, akkor minek lecserélni? Divatból? Ugyan már! Pont az ilyen pipec telók mennek tönkre a leghamarabb.
2010. dec. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ruhát vennék belőle. Ahogy az írásodat értelmezem, telefonod van. Tulképp az a lényeg, hogy működjön, nem feltétlen kell érintőképernyős, ruha viszont kell :D.
2010. dec. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!