Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ebbe fogok belehülyülni? =S

Ebbe fogok belehülyülni? =S

Figyelt kérdés

Egyszerűen már ne tudom elviselni,hogy így nézek ki,szóval,hogy ilyen szőrös vagyok!!!Elegem van már azon is gondolkoztam,h öngyilkos leszek!Nem tudom és képtelenség rendesen minden honnan leszedni gyantával,mert nekem mindenhol van és sok fekete apró,de néhol, meg azért már keményebb....dokinál voltunk azt mondta ilyen vagyok és ez még normális,de nem bírom ezt!Életemben 1x voltam strandon'1x de úgy,hogy elkerítve egy részen és senki nem látott!Borzalmas ez egyszerűen önbizalmam sincs és ha lesz barátom,hogy állítom oda neki?Bocsi olyan szőrös vagyok,mint te?Mert azért egy férfi megirigyelhetné....és ezt már nem bírom!Nem tudok szabad lenni egyszerűen takargatom magam!Se szoknya se rövid naci,se top se semmi,mert ha le is gyantázom csak pár hétig jó, de vissza nő,de nem is lehet úgy leszedni,mivel vannak kisebbek is és azokat meg nem tudom minden honnan,de ugyan úgy látszik mivel fehér a bőröm:S

A végleges szőrtelenítésre meg nincs pénz....és nem is végleges, csak pár évig tart...

Segítsetek!!!=(

16/L


2010. dec. 7. 20:22
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen!!! gyantázod/epilálod,akkor folyamatosan gyengül és egyre kevesebb nő vissza.Mindenkinek csak párhétig tart a gyanta,epilátor,nem csak neked.
2010. dec. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Tudom,de mint mondtam nem tudom minden honnan,mivel vannak ilyen picik is, amik pl a hasamtól egészen a mellemig felmegy és ha csak a hasamat gyantázom le,na akkor látszik egy szőrelválasztó csík a mellem alatt...:/hogy néz már ki?:SA mellemet meg nem fogom gyantázni a szőkítést meg nem engedi anyám....=(

Na ha felveszek egy bikinit,akkor nagyon gázul festene....szóval ezért nem járok...pedig szeretnék...

2010. dec. 7. 20:30
 3/26 anonim ***** válasza:
ne csinálj ebből ekkora problémát. a lábadat tudod gyantázni, a hasad meg olyan, amilyen, és? senki sem tökéletes, ez van, fogadd el.
2010. dec. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Nem megy....de én tetőtől-talpig gyantázom magam és van,hogy elmegy majd nem másfél tubus gyanta...azért gondold már el,hogy akkor milyen?És órákat töltök ezzel,de a végeredmény se 100%-os elégedettség....egyszerűen nem megy!Már mondogattam magamnak,hogy szép vagyok, így kell elfogadnom magam és lehetne rosszabb is,de nem megy!
2010. dec. 7. 20:40
 5/26 anonim ***** válasza:
A nagy felületeket gyantázd, a kisebbeket meg szőrtelenítő krémmel kend. Macerás, de nincs más választásod.
2010. dec. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
A szőrtelenítőkrémet nem fogok használni,mert olyan, mint ha borotválnám!Megerősödik!:S
2010. dec. 7. 20:45
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
de milyen durván szőrös a melled? pl 1 méterről látszik? vagy csak olyan kis icipici pihe szőrök?
2010. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg komzetikus ismerős? :S Ő talán olcsóbban megcsinálná neked, és más mindig jobban tudja gyantázni, jobban hozzáfér.
2010. dec. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Hát látszik azért egy méterről is meg sztem 2m-ről is mivel fehér a bőröm és fekete a szőr és van olyan félcentis,szal nem pihe....

Kozmetikus lehet,hogy jobb lenne,de havi szinten:SHúzós...és ismerős meg nincs,mert ha lenne,akkor már járnék hozzá és csak olcsóbb lenne....de így...teljesen össze vagyok zuhanva=(

2010. dec. 7. 20:52
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
végülis fél centi nem olyan gáz.. bár ha tiszta fekete tőle az egész melled az gáz.. bár gondolom annyira nem az
2010. dec. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!