Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ebbe fogok belehülyülni? =S

Ebbe fogok belehülyülni? =S

Figyelt kérdés

Egyszerűen már ne tudom elviselni,hogy így nézek ki,szóval,hogy ilyen szőrös vagyok!!!Elegem van már azon is gondolkoztam,h öngyilkos leszek!Nem tudom és képtelenség rendesen minden honnan leszedni gyantával,mert nekem mindenhol van és sok fekete apró,de néhol, meg azért már keményebb....dokinál voltunk azt mondta ilyen vagyok és ez még normális,de nem bírom ezt!Életemben 1x voltam strandon'1x de úgy,hogy elkerítve egy részen és senki nem látott!Borzalmas ez egyszerűen önbizalmam sincs és ha lesz barátom,hogy állítom oda neki?Bocsi olyan szőrös vagyok,mint te?Mert azért egy férfi megirigyelhetné....és ezt már nem bírom!Nem tudok szabad lenni egyszerűen takargatom magam!Se szoknya se rövid naci,se top se semmi,mert ha le is gyantázom csak pár hétig jó, de vissza nő,de nem is lehet úgy leszedni,mivel vannak kisebbek is és azokat meg nem tudom minden honnan,de ugyan úgy látszik mivel fehér a bőröm:S

A végleges szőrtelenítésre meg nincs pénz....és nem is végleges, csak pár évig tart...

Segítsetek!!!=(

16/L


2010. dec. 7. 20:22
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Szia!


Ez talán megoldás lehet: A dm-ben láttam, 7 ezer ft-ba kerül, egy tubusnyi "végleges szőrtelenítő". Nem tudom mennyire lehet jó, csak a doboza volt kitéve, kérni kell a pultnál, gondolom még új termék. Egy nap többször kell használni, és állítólag hatásos, több testrészen is lehet alkalmazni.

De tényleg ne legyél ennyire elkenődve...mindenkinek van valami hibája, senki sem tökéletes.

2010. dec. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:

Jaj nagyon szépen köszönöm!!!Akkor megveszem és kipróbálom!!!

Megpróbálom magamat vhogy elfogadni és ha ez a krém használ,akkor majd írok,ha esetleg vkit érdekel=)

Köszönöm!

2010. dec. 8. 11:12
 23/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kicsit túldramatizálod, mint egy 16éves mindent. Senki nem ezzel törődne strandon. Nekem is szőrös a hasam, látszik is, de kit érdekel? Strandon mindenki a saját hibájával van elfoglalva, mert mindenki ilyen kis sunyi, egomán dög. :D Az lenne ciki, ha hónaljkutyával, meg szőrös lábbal mennél ki a strandra. Egy pasi meg nem ilyenekkel fog foglalkozni, ha egyszer ilyen közel sikerül kerülnie egy lányhoz. Fogadd el magad, tényleg sokkal rosszabb is lehetne! Ha szokatlanul szőrös lennél, akkor a doki nem hagyta volna ennyiben. Kicsit több benned a tesztoszteron, de nem átlag feletti módon. :D Amúgy meg napozz, a szolit annyira nem javaslom ugyan, de párszor belefér, és akkor nem leszel olyan fehér és látszani sem fog annyira.
2010. dec. 8. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Igazad van=)

Szoliba tegnap voltam pont,hogy legyen egy kis színem=)

Lehet túldramatizálom,de akkor is ez ami borzasztóan zavar:/

De ezentúl megpróbálom magam elfogadni így,ahogy vagyok!=)

2010. dec. 9. 07:33
 25/26 anonim ***** válasza:
uhh :/ az elég rossz .. "Elegem van már azon is gondolkoztam,h öngyilkos leszek!" ugyanezt mondta a legjobb barátnőm , ő is nagyon szőrös :S VOLT. epillálta meg szőrtelenítő krémmel kente és már a szőrszálak gyengültek és ki hullot neki v nemtudom.. valami ilyesmit mondott am 21:42 vtam :D
2010. dec. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Hát...nem tudom a szőrtelenítőkrémtől csak erősödik,de epilátort nem használok,csak gyantát...majd csak elfogadom magam vhogy és megbékélek, remélem,mert nem szeretnék ebbe belehülyülni:/
2010. dec. 10. 22:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!