Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, szerintetek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, szerintetek milyen az ideális nő belső tulajdonsága, viselkedése?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok!
2010. okt. 23. 22:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%

Csak a sablont tudom írni kisebb, nagyobb különbségekkel.


Szép, okos...tattaratta. Viszont én az eszméletlenül cuki csajokat bírom. Tehát legyen totál aranyos. Cincogós hang, stb. Persze ne olyan, mint az ázsiai csajok, az már túlzás, de gondolom érted. 22/f

2010. okt. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Jules10 ***** válasza:
71%

Legyen normális, értelmes, művelt, lehessen vele beszélgetni mindenről. Jó lelkű, aranyos, toleráns. Tudja, hogy mit akar. Viselkedése legyen kihívó, hogy akinek szól, az tudja, hogy neki szól! Röviden ennyi, hosszabban is tudnám még ecsetelgetni, és akkor a külsőről még nem is szóltam!


27/F

2010. okt. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
A külsőről is írhattok! Milyen típusú csajok jönnek be? Milyen öltözködési stílusa legyen a lánynak?
2010. okt. 23. 22:46
 4/13 anonim ***** válasza:

Sok-sok belső tulajdonságot kérünk ám!!! ...és a külsőről is írjatok! Nem kell feltétlenül haj és szemszín, de mondjuk alkat, arányok és öltözködés jöhet szerintem :)

Ja és kedves Kérdező! Köszi, hogy feltetted helyettem :)


Egy szörnyen kíváncsi lány

2010. okt. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
ha rossz a hangulatom, akkor johet Domokos Fanni az xfaktorbol.
2010. okt. 23. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
Sztem a lényeg h ne legyen ilyen "titokzatos" lány. Azoktól kb. semmit se várhatsz meg nem is őszinték. 16/F
2010. okt. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az ideális nő a "jó természetű" nő, vagyis az, aki nem nyávog, nem rendez jeleneteket, képes egyenesen, értelmesen közölni azt, amit kíván vagy ami bántja (nem pedig várja, hogy kitalálják a gondolatait, aztán bőg, amikor ez nem sikerül), és nem túl anyagias és irigy (érdekli más is a világon azon kívül, hogy szebbek-e a bútoraink, mint a barátnője lakásában, meg nagyobb-e a lakásunk belmagassága, mint az apjáéké), valamint nem okoskodik fölöslegesen, kis problémákból nem csinál nagyokat, egyszerű kérdésekből bonyolultakat. Akire tehát a felsorolt negatívumok nem jellemzők, az a jó nő. Kevés ilyen van. Az, hogy okos-e, művelt-e vagy tud-e sütni, már csak ezután jön.
2010. okt. 24. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Stílusos...nőies...tudja mit akar ne legyen az a fajta aki minden kis hülyeségtől beparázik vagy elbizonytalanodik....legyen egyénisége
2010. okt. 24. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Jules10 ***** válasza:
100%
10.10.23. 22:45-höz még hozzáfűzném, mivel az is én voltam. Külső? Kezdjük felülről: Haj: szép, hosszú (bár a rövid is jó), ápolt, a szín szerintem teljesen mindegy. Szemöldök: legyen normális, nem kell túl vékonyra kiszedni, de a Kiszel Tüncis sem jó. Szem: bármilyen szem lehet igéző, alapvető, hogy pl ne legyen kancsal (sorry aki ilyen), ha hosszú szempillái vannak az roppant figyelemfelkeltő! Száj: arany közép út. Se túl vastag, se túl vékony. Az arcról nem írok semmit, az már tényleg nagyon egyéni szoc problem, hogy kinek mi jön be. Alkat? Huh. !ÁTLAGOS! alkat Magasság -105 től -115 ig kg = súly (tehát egy 165 cm magas hölgyemény normális súlya 60 és 45 közötti), Keskeny váll, széles csípő, vagy legalább "homokóra", a mellkérdésben annyi, hogy ne legyen teljesen deszka lehetőleg, tehát legalább legyen egy tenyérnyi... Kéz: körmök ápoltak, nincs szükség mindenféle-fajta festésekre, műköröm költeményekre (ezt a mondatomat nem a Műkörömépítők Magyarországi Szakszervezete támogatta :)), ja és lehetőleg ne legyen szőrös, főleg olyan sűrű, fekete, jól látható. Szerintem a hónaljszőrt borotválását már fölösleges is leírnom... A köldök legyen vonzó, indítsa be a fantáziámat, ne ilyen gyorsmetélővel elvágott csoda legyen. Fenék szép, formás, átlagos. Láb: szerintem nem kell, hogy "a nyakáig érjen a lába". Legyen formás, szőrmentes. Nemi szerv: az ősvadon már csak ritka esetekben jó, a frizura ellenben nagyon izgalmas tud lenni, de szerintem ez is egyértelmű. Szeretném felhívni a kedves hölgyek figyelmét, hogy ezek csak ideák, vagyis amit itt leírtam az a tökéletes, és aki ettől eltér, az is lehet jó nő, nem kell emiatt Csernushoz mennie...
2010. okt. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Jules10 ***** válasza:
100%
27/F
2010. okt. 24. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!