Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Hogyan tudnám elfogadni...

Hogyan tudnám elfogadni magam? Mért nincs elég önbizalmam?

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok elég jó az alakom, meg azt mondják szép vagyok...de nem tudom elfogadni a testem...állandóan fogyokúrázom...voltam már emiatt pszihologusnál is de nem segített. Mit kéne csinálnom hogy elfogadjam magam?

Am elég csendes, visszahuzodó lány vagyok ,csak nagyon kevés ember elött merek feloldódni, kevés barátom van...

Lehet ezért nincs önbizalmam??


2009. jún. 23. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
8%
megcsapott a fingszag XD
2009. jún. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%
Ne hagyd, hogy a média áldozatává válj! Ne kövesd a csontsovány lányokat, mert betegek, frusztráltak és nem tudják hova tartanak. Élj egészséges testtel és lélekkel, Barátkozz, soprtolj, ne rohangáj pszichológushoz, élj normális életet. Amúgy sem minden a külső. Ha te nem tudod magad elfogadni, más se fog, így bizony csak rajtad áll!
2009. jún. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
Nem tudom miért pontozták le a 2. válaszadót, pedig tökéletesen igaza van. A média a felelős mindezért. azt sulykolja, hogy csak az a tökéletes aki 40 kiló vasággyal együtt, akinek semmi hiba nincs a testén stb.. stb.. Azt tanácsolom neked,amit az előző válaszadó mondott!
2009. jún. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!