Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk. Melyik jön be nektek,...

Fiúk. Melyik jön be nektek, leírás alapján?

Figyelt kérdés

1: 165cm 52 kg (vékony lány) haja mellig ér, barna, a homloka kicsit pattanásos de látszik rajta hogy kezeli.Higiénikus, jó illata van, szép feneke,aranyos és el tud mindenkivel beszélgetni.Szép ruhákba jár, de néha bolond...(jó értelemben)


2: 165 cm 60 kg (duci) nincs pattanás nagy melle van, nincs jó feneke, és bukó is....


3: Vékony pattanásos, elhanyagolt, de gazdag


2010. dec. 28. 16:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
na vajon melyik...
2010. dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nyilván az első....
2010. dec. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

ez meg milyen h*lye leírás már elnézést:D


icipicit elfogult...ez alapján mindenki az elsőre fog voksolni. ki lenne az, aki pl a másodikra szavazna???

2010. dec. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Saten ‫҉ ***** válasza:
Az első, mert a második bunkó a harmadiknak meg elég hiányos a leírása. Amúgy nem értem, hogy lehet valaki duci 165cm/60kg-san
2010. dec. 28. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

bocsi most látom hogy elírtam nem 60 kg hanem 70


3: vékony pattanásos, viszont jó az ágyban, kicsi a melle, feneke lapos, 43 kg 16-évesen és fogyni akar



itt a másik leírás az az a 3


egyébként ezeket a barátnőimről írtam én vagyok az első

2010. dec. 28. 16:26
 6/18 anonim ***** válasza:
Ez nem volt objektív...
2010. dec. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 szamóca. ***** válasza:

na erre mondom én hogy minek ellenség ha vannak barátok XD

értékeld át kissé a barátságotokat, és ne tegyél fel ilyen buta kérdést. elfogult, manipulatív, egoista...

2010. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon elfogult vagy saját magaddal.. és látszik, hogy szándékosan negatív dolgokat írsz a barátnőidről, a saját negatív dolgaidat pedig lekicsinyíted..

Szerintem csak szimplán nagyon féltékeny vagy a barátnőidre, és így próbálsz önbizalmat nyerni azzal, hogy magadról leírod a jókat, és aztán örülsz, hogy "nyáá engem választottak a legtöbben, én vagyok a legjobb" holott ez lehet, hogy egyáltalán nem igaz.

2010. dec. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 szamóca. ***** válasza:

jahm, egyébként a második vagy a harmadik ( már ha pasi lennék)

aki ennyire kétszínű és nem tudja értékelni saját "barátait" az a szememben nem jó ember.

2010. dec. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Mennyire hülye vagy kérdezö :D

Direkt látszik a leírásból, hogy az elsöt nagyon részletesen leírtad, kiemelted. Ebböl látszik, hogy az te vagy.

A második és harmadikról pedig semmit se írtál szinte és ez azért van mert utálod öket és szebbek nálad, ezért te most önbizalmat akarsz gyüjteni a válaszokból.


Gratula.

2010. dec. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!