Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Leírás alapján ez milyen stílus?

Leírás alapján ez milyen stílus?

Figyelt kérdés

Van egy lány, szinte minden nap látom buszon. Nagyon tetszik ahogy öltözködik. A ruhái olyan jól passzolnak egymáshoz. Szeretnék én is így öltözni, de az elég gáz lenne ha egy az egyben leutánoznám az öltözködését. Ezért kérdezem hogy ez beletartozik valamilyen stílusba?

Általában sötétkék vagy fekete farmert visel. A cipője ilyesmi:


[link]


vagy pedig ilyet hord:


[link]


és általában fekete felsőket, inget, blúzt de szinte csak feketét. A haja meg sötétvörösre van festetve.

Szeretnék én is így öltözködni. És itt nem csak az alapruházatról van szó, hanem a kiegészítőkről is.

Lehet ezt stílusba sorolni? Biztos hogy nem emo, inkább a goth meg a rocker keveréke kicsit szolidabban. De a rockerhez túl elegáns, de viszont nem annyira hogy goth legyen. Vélemény?


2010. aug. 21. 03:30
 1/4 anonim ***** válasza:
egy elegáns rocker. bár nekem nem tetszenek a rocker stilusuak. de amugy egyszeru..vegyél fel csak feketét és megvan oldva. egy rockernek nem som választása van mert szinte csak feketét hordanak.
2010. aug. 21. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

vegyél te is fekete ruhákat, meg olyan cipőt ami tetszik és kényelmes, az is legyen sötét ennyi

fekete elegánsabb cuccokat vegyél és ilyen rock vagy goth beütésű táskát meg kiegészítőket

2010. aug. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ez hülyeség, hogy túl elegáns rockernek, de nem elég elegáns gothnak. Attól, hogy így néz ki, még akár death metalt is hallgathat :D Szóval vagy metálos, vagy rocker, vagy goth, de teljesen mind1 is, mert az öltözködése tetszik és nem az életfilozófiája meg a zenei ízlése. Hozzáteszem, sok rocker vagy metálos öltözik fel csinosabban a lányok közül, hiszen az "igénytelenség" nem része a stílusnak, csak egyesek hiszik. Én pl. goth vagyok, kedvenc ruhadarabjaim persze a szoknyák, acélmerevítéses fűzők, de néhanapján, ha olyan kedvem van, simán kimegyek az utcára tornacipő+ rövidnadrág+topban (persze feketében). Ettől nem leszek kevésbé goth, csak nem mindenkinek van kedve mindennap úgy öltözködni, aki ismer, meg úgyis tudja milyen vagyok, mit szeretek, mások véleménye meg nem igazán érdekel. Szerintem valahogy így van vele ez a lány is, szereti a feketét, de nem akar tipikus rockernek kinézni egyfolytában.

Ha meg így szeretnél öltözködni, akkor fekete/sötét színű (pl bordó, sötétlila, sötékék) cuccok, ilyen egyszerű :)

2010. aug. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Utolsó: teljesen igazad van. De az az igazság hogy még nem beszéltem vele, meg nem is ismerem ahhoz hogy eldöntsem hogy belülről milyen. Így igazából csak a ruhája fogott meg.

Az a baj, hogy próbálom megvalósítani hogy így nézzek ki, de mindig átesek a ló túloldalára. Nem tudom úgy eltalálni a ruhákat, hogy ne tűnjek túl egyszerűnek, vagy túl lányosnak vagy túl fiúsnak.

2010. aug. 22. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!