Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért nézek ki rosszabbul a...

Miért nézek ki rosszabbul a fotókon, mint a tükörben?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 00:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy nem vagyok ezzel egyedül.

Egyébként elsőnek sztem sincs igaza, mert általában szép lánnak tartanak, és ha ez igaz lenne, akkor biztosan senkinek eszébe se jutna szépnek látni...

És vannak ellenpéldák is: van olyan ismerősöm, aki nagyon jól néz ki fotókon és előben meg nem annyira...

2010. dec. 30. 16:13
 12/13 anonim válasza:

Az eszetekbe jutott, hogy a saját arcodat sohasem látod?

A tükörben az arcod fordítottját látod, és nem azt amit mások. Azt hiszem a fényképnél ugyanígy.

2011. jan. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
A tükörben szemben állsz magaddal, igen is azt látod, amit mások látnak, ha szembe állnak veled. Az arcodt fordítottját xDD ilyen hülyeséget se hallottam még, szembe állsz magaddal, azért van a jobb kezed bal oldalon, állj szembe valakivel és nézd meg melyik a jobb keze xD
2015. aug. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!