Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magamnak szúrtam a septumot...

Magamnak szúrtam a septumot és elrontottam :S valaki segítene?

Figyelt kérdés
Szóval magamnak szúrtam, átment a tű, úgy tűnt nem is ferde tök jó. kivettem a tűt de a pc-t nem tudom egyszerűen betenni. félig megy utána nem és már a lidokain is kiment :S iylenkor mit lehet csinálni?
2011. aug. 25. 11:49
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Szia. Először is engedd meg, hogy gratuláljak. Remélem ezt tanulópénznek veszed, és megtanultad, hogy nem véletlenül vannak piercerek.
2011. aug. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Képzeld mentem piercerhez csakhogy meghalt a tulaja a szalonnak és zárva vannak
2011. aug. 25. 11:56
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem hiszem el hogy ennyit nem bírtál volna várni.Akkor mentél volna el másik PCshez...
2011. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Előttem szólók! Sajnos igazatok van, nekem is ez a véleményem, DE:


A kérdező ezzel már semmire nem megy. Így utólag gondolom ő is tudja, hogy nem kellett volna. Ha mi is csak ezt írjuk, azzal nem segítünk rajta.


Bocsi az offért, a kérdésedre én sem tudok választ adni. Esetleg, ha ezek után elmennél egy másik piercingeshez, ő újra szúrná.

2011. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
83%
Mikor az orromat szúrtam hasonló volt, kénytelen voltam tűvel mégegyszer átszúrni aztán valahogy bele"gyömöszöltem" a pct.
2011. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
hát én már feladom XDD egyik barátnőm már szúrt septumot úgyhogy majd őt megkérem :D
2011. aug. 25. 12:20
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Branül-tűvel szokták szúrni, te gondolom nem azzal csináltad, mert akkor simán belement volna..

A branül az olyan, h a tűn van egy műanyag cső.. átszúrod, tűt kihúzod, műanyag bent marad. Belefűzöd az ékszert és ahogy húzod ki a műanyagot a piercing megy a helyére..

Gyógyászati segédeszközök voltba 300 ft körül lehet venni...

2011. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
12:43 hasznos, mert igaza van. Vagy vékonyabb tűvel szúrtad mint amilyen kellett volna. Ha ilyen módszerrel szúrnak pct egy pillanat alatt visszaforr a szúrt lyuk és esélytelen beletenni a pct.
2011. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
megoldottam. aki kötekedni jött bekapja :D am köszi utána újraszúrtam vastagabbal
2011. aug. 25. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!