Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted ő dagadt, vékony?

Szerinted ő dagadt, vékony?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 2. 10:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
57%

dagadt a francokat

nem vékony de nem is kövér


átlagos

2011. jan. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
81%
Átlagos, de a hasa különösen nagy..Én egyáltalán nem irigylem az alakját:D:D
2011. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%

hát...egyikse de inkább a ducira hajaz. viszont ez a beszólás h lehet féltékenykedni, van mire :D a feje túl nagy, a hasa lóg mint aki szült, a melle ronda és a lábai is vastagok. ha fizetnének se kéne az ilyen alak.

a hondásokat pedig ledegradálják az ilyen emberek, sajnos. bazeg, nekemis hondám van, és csaj vagyok, ilyenkor mindig befordulok mikor ilyeneket látok :D

25L

2011. jan. 2. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem átlagos, ez már duci. Van felesleg a lábán, hasán is, ha nem tűnt volna fel, kificcen a hája a szoknyából. A mellei meg lógnak, az öltözéke is tróger, nem tumor, mire gondolta, hogy bárki is féltékeny lehet ERRE. Még a feje is gnóm...unszimpatikus, beképzelt liba (a semmire).
2011. jan. 2. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
:D az a tumor nem tudom, hogy jött össze, de "nem tudom"-ot akartam írni :DDD
2011. jan. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Van rajta fölösleg.
2011. jan. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
69%
Vagy dagadt, vagy csak terhes. Ha terhes, akkor egy szót ne merjünk szólni rá. Ha nem, akkor nagyon csúnya alakja van, lóg a hasa, rövid, vastag lábai vannak, a mellei meg a hasát verdesik.
2011. jan. 3. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
66%

3 centivel följebb húzta volna azt a szoknyát, minden rendben lenne.

Egyáltalán nem dagadt, teljesen átlagos, max nem sok izom van rajta, nem tudom, mit vagytok úgy oda, hogy duci, abszolút nem az.

Viszont a képleírás alapján tutira az a csaj, akit lerugdosnék a lépcsőn a 4.ről...

2011. jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ha terhes, akkor is lehet nyugodtan szólni, ennyi idősen, ilyen flegmasággal meg értelmi szinttel nem kell gyereket szülni...
2011. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!