Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nem szánalmas amikor ronda,...

Nem szánalmas amikor ronda, dagadt lányok kiplakátolják a szekrényajtajukat meg a falukat vékony szupermodellek képeivel?

Figyelt kérdés

Véletlenül fordultam már meg ilyennél és még képes volt rajtam leverni a port a disznaja mert nekem olyan alkatom van. Úgy rühellem amikor a külsőm miatt ilyen előítéletesek velem mások, pedig nem tartom magam nagy számnak.

Qrvára ciki, meg amúgyis minek ilyen képeket kitenni bármilyen lánynak is?


2011. jan. 11. 11:29
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
34%

De, szánalmas! Már nem azért, de miért nem zenekarok plakátjai vannak kinn a falon?

A megfogalmazásodon meg akkorát röhögtem, majd' leestem a székről, nagyon ott van! xD

2011. jan. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
60%
Thinspiration? :D Tegyék csak, rájuk fér.
2011. jan. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
78%
ne haragudj, de miért dagadt disznózol le egy olyan láynt,aki esetleg az alkata miatt nem tud fogyni. ha széles a csípőcsontja, akkor aztán előbb döglik éhen szegény, mint lesz 90es csípőbősége... én sem vagyok kövér, még csak fölöslegem sincs, de eszembe sem jutna megítélni olyat, akit a genetikája miatt diszkriminál a szépségipar. MÉG CSAK ruházkodni sem tudnak úgy, mint egy karcsú lány. el tudod képzelni milyen lehet 16 évesen duci divatban vásárolni? örülj neki, hogy vékony vagy. velem is előítéletesek az emberek. a női vizsgáztatók szeretnek halálra szekálni. nem sminkelek, lapos sarkúban, nadrágban járok mindenhová, kivágott felsőm alig van. láthatod van megoldás. nyilván vmi kérdésfeltevéshez hasonló hangnemben közölted a lánnyal, hogy mennyire szánalmas a sok modelles poszter. nekem sincs a falamon semmi ilyesmi, de így beszélni másokról...
2011. jan. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim válasza:
30%
Az ilyen kucuk azt hiszik, ha sokáig nézik az ilyen képeket, akkor ők is olyanok lesznek.:)
2011. jan. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
ez már régen történt, de azóta egy grammot nem adott le a delikvens, sőt...:D
2011. jan. 11. 11:38
 6/34 anonim ***** válasza:
80%
már nem azért de nem teheti ki mondjuk példának hogy amikor edz akkor edzen még egy órát hogy úgy nézzen ki ez olyan féle bíztató kép.
2011. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
59%

Első vagyok.

Szerintem azért dagadt disznózta le, mert a csaj még undok is volt vele!

De ha valaki túlsúlyos, és nem érzi jól magát, akkor igenis üljön a szájára marhapörkölt idején, egyen sok gyümölcsöt, igyon VIZET, ne cukros meg édesítőszeres löttyöket, és ne mondja azt nekem senki, hogy nincs naponta 20-30 perce tornázni, mondjuk, miközben a Barátok közt-öt nézi! Ha valaki tudja, hogy hízásra hajlamos, igenis szánja rá azt a 20 percet a tornára!

De az, hogy modellcsajok képével tapétázza ki a falat, az igenis szánalmas!

2011. jan. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
90%

talán csak abból szeretne inspirációt meríteni, bár ha nem tesz érte semmit (mozgás, életmódváltás), úgysem történik a nézegetéstől semmi.

viszont nehari, de a stílusod neked is elég szánalmas.

2011. jan. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
27%

Nyugtasson a tudat, h velük biztos, h ilyen pasi nem fog szóba állni, neked meg simán van esélyed:)

Ezt a dumát meg felejtsük már el, h a genetika meg biztos betegsége van meg bla bla bla, az nem is lehet h egy lusta disznó, aki csak zabál meg zabál áááh hol:D

2011. jan. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
egész nap csoki zabálás az nem genetikai eredetű
2011. jan. 11. 11:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!