Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek sok "koca mama és...

Szerintetek sok "koca mama és társai" lányt lehet látni Budapesten?

Figyelt kérdés
Mondjuk a szép,igényes lányokhoz képest.
2011. jan. 5. 17:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Vidéken több ilyet látok.
2011. jan. 5. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
szted 167 centi/ 65 kiló már kocamama?
2011. jan. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

17:12!


Teljesen rendben van nem vagy kövér.A testtömeg-indexed 23.31.A normál testalkatnak 25 a határa.

2011. jan. 5. 18:28
 4/15 anonim ***** válasza:
Ajajjj 175cvm vagyok25.2 a testtömeg indexem tehát igénytelen vagyok és csúnya.... Szerintem nem a súlyon múlik. A súlyom nagy része izom plusz mindig kifogástalan a körmöm és a hajam illet az alakomnak megfelelő ruhákat hordok. Szerintem nem attól lesz valaki igényes mert sovány, jó persze nem szép látvány a kilógó háj a helytelenül megválasztott ruhák de azért nem kell minden telt nőt le kocamamázni. Rengeteg sportolok igényes vagyok de sosem voltam egy nádszál alkat. Volt mikor 15 kilóval kevesebb voltam de olyan széles pl a csipőcsontom, hogy gusztustalanul néztem ki. Szóval van aki szép van aki csúnya van aki igényes van aki nem de nem súlytól függ...
2011. jan. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Koca mama és társai. Ehhez a megfogalmazáshoz csak gratulálni tudok. Vannak igénytelen kövér emberek, de én őket sem illetném állatnévvel, illetve láttam már olyan 120 kg körüli lányt, aki olyan szépen, stílusosan és csinosan volt felöltözve, illetve szépen és diszkréten kifestve, hogy csak lestem. Járj inkább bekötött szemmel, mert nem csak a magazin címlapjáról rád kacsintó lányok jönnek-mennek az utcán, nehogy kisüssék a szemed.
2011. jan. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Sajnos igen,ahány nőt látok mindnek nagy a segge,formátlan,vastag a combja és mind háj,szép formás nőiesen izmos nőt alig látok.Sose értettem hogy lehet sport nélkül élni,meg ha valakinek jó ahogy van hájasan,sose bírtam felfogni,igenis szerintem ha valakin van háj az nem igényes,mert a van mit fogni ne zsír legyen hanem feszes test.A nincs időm sportolni ez kamu.

És sajnos egyre több a husos csaj,a szép bombanőket vadászni kell,meg ahogy öltözködnek a mai csajok,farmer-póló,hófehér bőr,mondom mi van itt.Adok én öltözködési tanácsot.

Nőies nők gyertek elő :D

Sajnos ma már luxus sportolni,azér se állok szóba olyan csajjal aki nem sportol,és nem figyel oda maximálisan az alakjára,meg egyéb dolgokra.Nem tűröm a van mit fogni nőket.


23F

2011. jan. 6. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"szted 167 centi/ 65 kiló már kocamama?"


Attól függ! Ha olyan izmos vagy, mint Rubint Réka akkor nem!

Ha belenézel a tükörbe, és zsíros testet látsz, akkor igen...


A testtömeg index meg egy nagy sz*r, ne mondjátok már nekem egy 23-as indexű nőre hogy normális, mert én már 22-vel egy molett trampli lenék.

A testtömeg-index nem veszi figyelembe az izomtömeget, a csontozatot.


Egy vékony csontú izomtalan nő 167 cm és 65 kg-mal simán lehet molett, duci.

És szintén egy izmos sprtos nő ugyanezzel a súllyal izmos-szálkás.


Inkább nézzetek tükörbe, a tükör megmondja.

2011. jan. 6. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

23F:

"És sajnos egyre több a husos csaj,a szép bombanőket vadászni kell,meg ahogy öltözködnek a mai csajok,farmer-póló,hófehér bőr,mondom mi van itt.Adok én öltözködési tanácsot"


Sajnos nem mindenki születik cigónak, hogy barna legyen...

azért szolizni nem fogok, hogy úgy nézzek 40 évesen mint egy kiélt dög a tökráncos bőrömmel. Egy szőke, kék szemű, vékony lányon tökéletes a hófehér bőr. Nézd meg a skandinávokat, milyen szépek. A legszebbek.

2011. jan. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a barnáknak jobban áll a fehér bőr.
2011. jan. 6. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

09:42!



"Egy szőke, kék szemű, vékony lányon tökéletes a hófehér bőr. Nézd meg a skandinávokat, milyen szépek. A legszebbek."


Hát azért én vitatkoznék ezzel.Nem attól lesz valaki szép hogy milyen színű a bőre.Az arcvonások sokkal többet számítanak.

Éppen ezért skandinávok közt ahogy vannak szépek úgy vannak nem szépek is.

Szerintem nem ők legszebbek,közel se...


Meg egyébként is

2011. jan. 6. 17:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!