Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek sok "koca mama és...

Szerintetek sok "koca mama és társai" lányt lehet látni Budapesten?

Figyelt kérdés
Mondjuk a szép,igényes lányokhoz képest.
2011. jan. 5. 17:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akkor az oroszok és az ukránok...na de ők is fehérek...
2011. jan. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

"Sajnos igen,ahány nőt látok mindnek nagy a segge,formátlan,vastag a combja és mind háj,szép formás nőiesen izmos nőt alig látok."


"A nincs időm sportolni ez kamu."


"És sajnos egyre több a husos csaj,a szép bombanőket vadászni kell"



Maximálisan egyetértek ezzel,egyre több a magával szemben igénytelen ember.Pedig csupán apróságról lenne szó.

2011. jan. 6. 17:41
 13/15 A kérdező kommentje:

17:26!


Mint leírtam korábban nem úgy gondolom,hogy az arcbőr színe túlságosan meghatározó lenne.Persze ne legyen szolis mert az csúnya,de ha túl sápadt valaki az se vonzó nagyon esztétikailag.Bár az orosz és ukrán nők közt is akad néhány túl fehér bőrű,de az arcvonásaik által sokkal esztétikusabb benyomást keltenek mint a jellegtelen,átlagos arcú svédek.Persze kivételek vannak,de azért általánosságban elmondható ez róluk.

2011. jan. 6. 17:58
 14/15 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem is sok dagi nő van. Meg persze férfi is, e itt a nők a kérdésesek.

Talán főleg azért, mert a legtöbb lusta. Van rajta kezdetnek 5 kiló felesleg, elhiteti magával, hogy ez még oké. Aztán hízik még, és úgy dönt, úgy sem tud vele mit kezdeni. Inkább zabál és lustálkodik. Ha meg már elhízott végképp nem jut eszébe az edzéssel fogyás, csak siránkoznak. A kedvencem a "nem tudok lefogyni diétával", mert persze a diétát salátaevésnek gondolja, amit persze nem bír tovább egy hétnél. Ha meg mégis eszébe jutna a mozgás, akkor meg edzés után nekiáll zabálni, konstatálja, hogy ez nem működik, és felhagy vele.

A másik meg, hogy sok lány optikailag próbálja magát karcsúsítani, pl. öltözködéssel, de ez ugye csak takar, nem lesz tőle normál súlyú és egészséges az ember (mert a túlsúly igenis egészségtelen). Vagy rosszabb esetben elhiteti magával, hogy ő nem is duci, ilyen az alkata stb. és kisebb ruhákba próbálja belepréselni magát, majd úgy néz ki, mint egy kötözött sonka, és büszkén mutogatja a hurkáit.

Őszintén szólva egyáltalán nem értem ezt. Ha nekem átlagos alkatú (176/55kg, van rendes combom, fenekem, nem vagyok csontváz), van erőm és indíttatásom tornázni egy fél órát naponta reggel/este, mikor hogy, nem hiszem el, hogy egy hízásra hajlamos/elhízófélben lévő nő ne tudná megtenni.

Csak lusták, és kifogásokat keresnek, ez a véleményem.

Aki meg betegség miatt olyan, amilyen, az ne vegye magára.

2011. jan. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Amúgy a bőrszínkérdés egyéni dolog, én pl. a kicsit barnákat sem szeretem, a hófehér bőr híve vagyok. A szolit meg kifejezetten rühellem.
2011. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!