Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerinted, hogy nézek ki? (Kép)

Szerinted, hogy nézek ki? (Kép)

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem vagyok az az általános modell alkat.De kiváncsi lennék.


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


2011. jan. 7. 23:59
1 2 3 4 5 6 7
 1/69 acel válasza:
62%
nincs veled semmi kivetni való, legalábbis szerintem 22f
2011. jan. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/69 anonim ***** válasza:
77%

Meg mielott itt majd leszolnak, hogy "dagadt" vagy, csak annyit, hogy nem vagy egy modell alkat, de en sem, szoval ez nem kritika.

Az en hajam is gondor, tetszik, hogy a tied olyan hosszu, de a tovenel hasznalhatnal vmt, hogy ne legyen olyan kocos (en habot es kondicionalo sprayt hasznalok). Es meg valami, szep az arcod, de a "nagy" gondor hajhoz, ne hagyj ilyen vekony szemoldokot, eleg furan hat:)

2011. jan. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/69 anonim ***** válasza:
94%

:D kapsz majd szép "böknélek" és ehhez hasonló benyögéseket ám!

Amugy szerintem egy igényes és szép nő vagy, de nekem nem jösz be. Én vékony srác vagyok, így mellém egy vékonyabb lányt tudok csak elképzelni.

2011. jan. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/69 anonim ***** válasza:
81%

Helyes vagy.A hajadra kellene valami balzsam / pakolás, mert elég száraznak tűnik. És a smink, szerintem kicsit vastag a fekete szemceruza és valami barnásabb rúzs talán jobban állna. De nagyon rendezett, kellemes kisugárzású, csinos nő vagy.

:) Én gizda vagyok, és irigylem a melleidet. :D

2011. jan. 8. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/69 anonim ***** válasza:
76%

szerintem nem te vagy. csunya dolog volt, hogy feltetted mas kepet.

Laci haveromnal no1 csaj lenne ez a lany. :)

2011. jan. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/69 anonim válasza:
32%
ez a csaj ronda.
2011. jan. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/69 A kérdező kommentje:
Hmmm...Pedig én vagyok.De hanem hiszed el, akkor sajnálom.
2011. jan. 8. 00:14
 8/69 anonim válasza:
39%
akkor ronda vagy.
2011. jan. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/69 anonim ***** válasza:
48%
Foggyá le!
2011. jan. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/69 anonim ***** válasza:
78%
Lány vagyok és hetero:D Szóval nagyon szép arcod van és tényleg van kisugárzásod, egy filmben is el tudnálak képzelni. Mindig ilyen hajat meg kisugárzást akartam, ami neked van:( Csak én ehhez visszafogottabban öltözködnék és hajj de elégedett lennék a külsőmmel:(:(
2011. jan. 8. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!