Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Átlagos, vagy nem túl szép...

Átlagos, vagy nem túl szép lányokhoz szólna a kérdésem! Ti hogy tudtátok Elfogadni, hogy nem vagytok annyira szépek, mint a többi mai lány?

Figyelt kérdés

mert én valahogy sehogy sem tudom elfogadni, hogy semmi különleges nincs az arcomban. :S

egyébként 17 éves vagyok.


2011. jan. 8. 16:03
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
68%

A mosoly:) Én sem vagyok egy szépség, de a barátom megmondta, hogy neki az tetszett meg bennem, hogy teljesen új voltam a suliban, de egyből mosolyogtam és egy őszinte mosoly mindenkit megszépít. Reggel a sok fapofa között is mindig csak én mosolygok, egyszer beteg voltam egy hétig, és mikor legközelebb mentem, egy idős néni mondta, hogy neki egy nagyon jó indítása volt a napjának, hogy mindig mosolyogtam:D Tehát ez a lényeg;)

13L

2011. jan. 8. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
hm
2011. jan. 9. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Én is ilyen voltam, aztán elmentem egy pszichiáterhez, mivel már szociális fóbiám is volt. Ő párhónap alatt rendbe rakott, és azóta felmerek venni extrémebb ruhákat is, és már nem érdekel, hogy kívülálló vagyok. A pasik meg, internetes társkereső kezdtem el ismerkedni, és úgy tűnik bejött, az utolsó pasival akit ott ismertem meg, már lassan 5éve vagyunk együtt.

Ezt egyébként nem lehet 100%-osan kinőni, de törekedni kell rá, hogy túllépj rajta.

2011. jan. 11. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

lehet, hogy te azt hiszed, hogy nem vagy szép, de hidd el, hogy az vagy, csupán mindenkienk más az ízlése és majd eljön a te időd is, csupán türelmesnek kell lenni és lehet, hogy nészre sem veszed, de szinte minden nap ott van veled az a srác, akit neked szánt a sors é lehet, hogy van valaki az életedben (sőt biztos) aki halálosan beléd van zúgva csak bátortalan és nem meri elmondani neked...

fel a fejjel és hidd el, szép vagy! mindenki szép!

2013. szept. 22. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Szia ,tudom későn írok de azért leírom.

Szerintem mindenkiben van valami szép a kinézetében mindenkinek más tetszik. Lehet valakinek te vagy az álma míg másnak a rémálma. ;)

2015. szept. 17. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!