Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Átlagos, vagy nem túl szép...

Átlagos, vagy nem túl szép lányokhoz szólna a kérdésem! Ti hogy tudtátok Elfogadni, hogy nem vagytok annyira szépek, mint a többi mai lány?

Figyelt kérdés

mert én valahogy sehogy sem tudom elfogadni, hogy semmi különleges nincs az arcomban. :S

egyébként 17 éves vagyok.


2011. jan. 8. 16:03
1 2 3
 11/25 böiler ***** válasza:
81%

A szépség relatív. Mint minden. Persze, elég nagy közhely, de ez van. Nem szemétségből, de van egy haverom, nem az a "szekszibojsz", de érdekes, ha kidobja az egyik nője, akkor 1 hét alatt szerez másikat.

Ez az egész azzal lehet összefüggésben, hogy mennyire van önbizalma valakinek. Mert érted, ha ott áll előttem valaki, lehajtott fejjel, semmilyen arccal, akkor naná, hogy magasról leszar_m.


"...A villamosra felszállok reggel,

Ül a sok unott arcú ember,

Én meg mosolygok rájuk jó nagy kedvvel

Nem kell mindig durcáskodni,

Az életet vidáman kell felfogni!..."


Szóval sz_rd le. 17 vagy, abban a korban vagy, mikor az emberek pózerkednek. Ezt tehetik kocsival, nőkkel, mindennel. Egy darabig a külső fog számítani, aztán majd kinövik. ;)


17/F

2011. jan. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 böiler ***** válasza:
86%

"...A villamosra felszállok reggel,

Ül a sok unott arcú ember,

Én meg mosolygok rájuk jó nagy kedvvel

Gyerünk emberek, fel a fejjel.

Nem kell mindig durcáskodni,

Az életet vidáman kell felfogni!..."


Csak 1 sort hagytam ki, a lényeget. Ennyi. :D

2011. jan. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:

Sok mindenben igazad van.

Egyébként tetszik ez a vers:D. Én is lehajtott fejjel szoktam közlekedni :S:D

Sok midnenben változtatnom kéne.


Hát igen, én nem vagyok olyan tucatcsaj-és úgy vettem észre, aki nem ilyen az nem is igazán tud érvényesülni manapság.:S

2011. jan. 8. 17:18
 14/25 anonim ***** válasza:
2011. jan. 8. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 böiler ***** válasza:
53%

Nana, ez nem vers. :D


Ez egy ma már nem zenélő magyar punk együttes egyik fantasztikus szerzeménye. :D


Mondjuk az nem igaz, hogy nem tud. Csak a megfelelő társaságot kell megtalálni hozzá.

2011. jan. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Az a videó nagyon jó :D MÉg én is elkezdtem nevetni rajta. :D


Akkor nem vers, bocsi:D

Megfelelő társaság-hát nálunk már olyan nincs , ahogy elnézem. :DD

2011. jan. 8. 17:30
 17/25 anonim ***** válasza:
Pont hasonló kérdést akartam feltenni!:) jó dolgokat írtak az előttem szólók, én talán nem is tudok jobbakat, csak azért írok, hogy tudd, sokan vannak még így. Én azt hittem, hogy kinövöm az önértékelési gondjaim, de lassan 19éves korom ellenére is makacsul tartják maguk. Nálam az is a baj, hogy nem hiszem el, hogy tetszhet valakinek az, amit én annyira csúnyának látok a tükörben. Szóval alapvetően bizalmatlan vagyok, mert félek, hogy átvernek, hogy csalódok. De ezt így nem szabad felfogni, és tényleg mindig mosolyogni kell, feltűnt, hogy ha én mosolygok, akkor mások is mosolyognak rám:)
2011. jan. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 böiler ***** válasza:
100%

Jaj hölgyeim. A lényeg, hogy nyitottak legyetek, és nem kell szomorkodni. Fel a fejjel. Aztán csak összejön.

Nekem is összejött egy olyan barátnő, amilyenről álmodni sem mertem. Aztán félrekúrt a legjobb barátommal, de értitek, összejött. :D

2011. jan. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 emlya ***** válasza:

Én is így vagyok ezzel.

De az előttem zólónak igaza van, mosolyogj mindig, hiszen ki tudja éppen mikor szeret valaki bele a mosolyodba.:)

2011. jan. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
49%
Én elhajlottam az extrém hajak, hajszínek felé... kicsit összevegyitem a dolgokat, cicanadrághoz fallen cipő és sárga vászonszoknya és egy vans táska...smink... mindjárt nem leszek olyan átlagos. :D ...és persze az indiai sálak *_*
2011. jan. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!