Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kicsi a mellem, mit tegyek?...

Kicsi a mellem, mit tegyek? (Nem akarok szilikont)

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok,egész csinos is,de nincs önbizalmam a pici mellem miatt. Vannak melltartók,amikkel nagyobbnak tűnik ugyan,de ez nem megoldás szerintem,mert egyszer úgyis eljön a pillanat,amikor le kell kerülnie,és akkor hoppá,ugye... Nem is volt még barátom, tudom,hülye dolog,de valahogy még mindig várom,hátha megnő:(
2011. jan. 8. 23:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Először is: Vannak fiúk, akiknek kifejezetten a kismellű csajok jönnek be.

A másik: Szedsz fogamzásgátlót? Ha még nem akkor nyugtasson a tudat h ha esetleg később fogsz attól is nagyon sok nőnek elkezd nőni. Nekem 2 hónap alatt a-ról b kosárra, barátnőmnek fél év alatt a-ról c-re. Vannak csodakrémek-tabletták, de ezeket nem ajánlom.

2011. jan. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Én is kicsinek érzem az enyém. :S mintha megállt volna a növésben egy ideje, pedig 17 vagyok, úgyhogy még igazán nőhetne. Egyébként az egyik pasi ismerősöm múltkor panaszkodott nekem, hogy nagy mellű csajjal volt dolga és ez olyan furcsa volt számára, mert eddig nem volt ilyenben része, pedig volt egy pár komolyabb barátnője.
2011. jan. 9. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
A fogamzás gátlón én is gondolkodtam,de azt lehet úgy szedni,hogy nem élek nemi életet? És MINDENKÉPPEN nőgyógyászhoz kell előtte menni?
2011. jan. 9. 00:07
 4/23 anonim ***** válasza:
Persze, lehet úgyis :) Igen, mindenképp el kell menned, csak ő írhatja fel, esetleg háziorvos de abban nem vagyok biztos. Ha a vizsgálattól félsz, jobb ha tudod hogy nem minden orvos vizsgál meg, engem pl csak vérvételre küldtek.
2011. jan. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Nem fog nagyobb lenni a fogamzásgátlótól a melled..

Lassan 25 éve élek fogamzásgátlókon és a mellem nem lett nagyobb(ahogy a családom nőtagjainak,és a barátnőimnek sem)

Hál istenek,hogy nem nőtt meg,mert így is nagyok..

Nézd.Ha genetikailag kismellű vagy akkor evvel kell együtt élned..Hidd el nekem,hogy sokkal több előnye van a kis mellnek mint a nagynak

PL:

-sok férfi szereti a kis melleket

- egy csomó szép ruhát/topot hordhatsz amiről nekem le kell mondanom

- nem fog fájni a hátad egy idő után..

-tudsz hason aludni..

-Tudsz venni magadnak fürdőruhát..( én nem..Ha jó mellben akkor nagy a bugyi része,ha jó a bugyi,akkor kicsi a felső)

-tudsz szép melltartókat venni.(én nem igazán)

2011. jan. 9. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Az jó,ha nem vizsgál meg,de...kérhetem,hogy inkább hanyagoljuk azt a részt?
2011. jan. 9. 00:32
 7/23 anonim válasza:
100%
Én pl. a kis mellű lányokat szeretem 25 évesen, mi a gond vele? :)
2011. jan. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy nem érzem magam vonzó nőnek...nincsenek nőies idomaim, hiába szép az arcom. Egyszerűen képtelen vagyok elképzelni,hogy megkiván egy férfi. Egy csomó lány ismerősömnek szép mellei vannak,nem túl nagyok,hanem akkora,ami jól néz ki egy felsőben...Én nem vehetek fel cicikidobós felsőket,mondjuk,hogy csapjak egy csajos estét.Nem érzem jó nőnek magam.
2011. jan. 9. 00:43
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is kismellű lány vagyok, 6 éve szedek fogamzásgátlót, de nekem sem nőtt tőle kicsit sem a mellem.

Azt olvastam, hogy azok a krémek, bogyók, rágók (meg kit tudja mi mindent találtak már ki) egyáltalán nem használnak semmit, nem lesz tőle nagyobb a mell. Ha így lenne, akkor nem lennének olyan kelendőek a szilikonok.

Szóval marad a plasztikai műtét... amit abszolút megértem, hogy nem akarod. Nekem sem jutna soha eszembe, hogy ilyen természetellenes módon pumpáljam fel a melleimet, ami ugyan lehet nagyon szép lenne ruhában, de valószínűleg baromira szégyellném, ha le kéne vetkőznöm, ha teszem azt megsimogatná a pasim.

Tehát marad az, hogy el kell fogadnod a cicijeidet, amilyenek. A kis mell is szexi, és bizony sok olyan pasi van, aki kifejezetten ezt tartja izgatónak. Az expasim is ilyen volt. A jelenlegi meg hiába van oda a nagy mellekért, mégis imádja az enyémeket.

Szóval nyugi, és a kis cicik ne tartsanak vissza attól, hogy pasizz.

2011. jan. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
100%
Már kíváncsi lettem rád, én nekem pl. a kismellű lányok tetszenek. Előző barátnőmnek is belefért a tenyerembe öt évig voltam vele, és mindig dicsértem, soha nem volt panasza rá utána. :)
2011. jan. 9. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!