Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon csúnya vagyok? 0-10ig...

Nagyon csúnya vagyok? 0-10ig pontozz!

Figyelt kérdés

Link: [link]


Jöhetnek negatív vélemények is:D


2011. jan. 9. 15:00
1 2 3 4 5 6
 41/56 anonim válasza:

borzalmas ez a kép , mire jó ez a beállás, és csücsörítés?

Kényesnek nézel ki... 10/0 pont!!!!!

2011. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/56 anonim ***** válasza:
0 vagy 1
2011. jan. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/56 anonim ***** válasza:

Szia!

Hát a pontok: 10/3-4

Első képen nem, tetszik a szemöldököd. Ha szőkére festeted a hajad, akkor a szemöldököd is szőkítsd ki, vagy legalább világosítsd ki.

Ja és ne csücsöríts!!

Második képen nem teszik ez a póz :(

Annyira tucat vagy, legyen stílusod.

Az alakod jó, az arcod szép.

Csak legyen stílusod, ne majmolj másokat :)

Szia! :P

2011. jan. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/56 A kérdező kommentje:
Utolsónak Köszönöm!
2011. jan. 9. 19:59
 45/56 anonim ***** válasza:

2.-on úgy nézel ki mint 1 öregasszony!:D Bocsiii..

Rakj fel rendes képet mert igy 10/2 :S

2011. jan. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/56 anonim ***** válasza:
Hát elég fosul... Az a fej, a hajad meg olyan, mintha paróka lenne, de a csücsörítés a leggázabb.
2011. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/56 anonim ***** válasza:
szerintem tegyél fel egy másik képet, mert ennyire nem vagy te csúnya mint ahogy itt lehúztak, de ez a kép tényleg förtelmes.
2011. jan. 9. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/56 anonim ***** válasza:

szia kesves jennyke.

először is: a képed napisz@r gyanús.

ezeket a jennike merry christmas csók stb-ket azonnal felejtsd el mert nagyon gáz és a kinézeted mellett még rajosabbá tesz.

másodszor: ez a csücsörítés nagyon rajosít eltorzul az egész arcod és meg sem tom mondani hogy nézel ki.

harmadszor: nem tudom honnan szerezted ezt a napszemüveget, de a felőle kinézős cuccot mi a barátnőimmel poénból csináljuk, mert aki ezt komolyan űzi, poén tárgyának titulálják.

nem vagy szép. a kép képen különböző hajszínedből ítélve azt tudom mondani, hogy (bocsi a kíméletlen válaszért) egy olyan lány vagy, akiben van egy kis khm. ,,indiai" beütés. hetente fested a hajad, stb. a ruháidat a sarki kínaiból szeded, de ez a csücsürítés valahogy nem fér a fejembe. ha nem nézel ki a napszemüveged felől, nem csücsörítesz, nem írpd a képeid alá hogy Jenykee(L) meg azt hogy merry christmas, ha nem látszik a telefonod, amivel fényképeztél, és ha nem veszed fel a 100C-fokos sapidat beltérre csak hogy lefényképezd magad, és egy szép stílusos képet varázsolsz magadról ahol feltehetőleg mosolyogsz is de nem úgy mint aki épp elereszt valamit, akkor azt hiszem az emberek sokkal igényesebbnek fognak tartani.

2011. jan. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/56 anonim ***** válasza:

Ajj, látom sok negatív kritika ért a képeid miatt, pedig közel sem vagy ennyire csúnya, csak ez az egész összeállítás nem annyira előnyös. Legközelebb sztem ha képet teszel fel magadról (még ha tényleg te is csináltad, ne látszódjon a képen). Pl önkioldózz.;) Nem kell pózolni meg csücsöríteni, a legtöbb embernek ez nem igazán jön be. Légy természetes! Színekben is választhatnál natúrabb színeket. Nem az a baj, h színes, de pl. a rózsaszínnek is vannak kevésbé rikító változatai.

Tényleg nem vagy csúnya, ne hidd el nekik, de a kiakadásuk azért némileg jogos, mert így ismeretlenben első ránézésre a fotók alapján nem tűnsz egy túlságosan érdekes, kedves lánynak, mmint értsd jól, egy picit "tucat". Pedig biztos, h ott van benned az egyéniség, ami nem az ízléstelen öltözködést jelenti. Légy természetesebb, mosolyogj inkább, hidd el, hogy tényleg megszépülsz tőle. ;)

2011. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/56 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek,utolsónak főleg!

Hamarosan teszek fel egy természetes képet:)

2011. jan. 11. 21:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!