Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lehetek modell? 174 cm 47 kg.

Lehetek modell? 174 cm 47 kg.

Figyelt kérdés
Derékbőség 59, csípő 83, mell 86. Lehet belőlem valaha modell? ÉS hol érdemes próbálkozni? Nincs pénzünk kifizetni modeltanfolyamokat és kamuportfóliókat, tudtok valami biztonságos helyet?
2011. jan. 9. 18:08
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
Anorexiás gyökér... -.-'
2011. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Az arc is sokat számít, nem csak a test!

Nem ártana egy képet feltenned, anélkül nem tudok véleményt mondani!

2011. jan. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

csatlakozom az előzőhöz,nehéz ezt így látatlanban megmondani.


fontos, hogy mennyire vagy sminkelhető,milyen a megjelenésed,kisugárzásod,mennyire bírod a strapát, mennyire vagy tehetséges, és egy nagy adag elszántság is szükséges.egy jó portfólió nélkül szinte semmi esélyed nincs, illetve ezt kötelező magaddal vinned a meghallgatásokra!kezdj el dolgozni, gyűjteni rá, mert kelleni fog!


kifutó vagy fotómodellkedés érdekel inkább?

2011. jan. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
kifutó
2011. jan. 9. 18:50
 5/10 anonim ***** válasza:
56%

Jesszus, te kb. 10 centivel vagy magasabb nálam és 10 kilóval kevesebb. Hogy nézel ki, van mit fogni rajtad? Csodálom, hogy egyáltalán 86-os melled van, atyaég!

Előbb inkább egyél, aztán utána akarj modell lenni!

2011. jan. 10. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Kifutómodellnek alacsony vagy még mindig, viszont ha nem fogyózol, és alapból ilyenek az adottságod, akkor jó esélyeid vannak, persze az arcodnak is különlegesnek kell lennie. Fotómodellnek viszont sovány. Amúgy tényleg furák a méreteid, nekem még nagynak is tűnnek a súlyodhoz képest. Én 172 cm vagyok és 53 kg, és 85-58-90 a méreteim (én is modellkedtem de már öreg vagyok hozzá, és ideje egy kis húst szednem magamra X))) Amúgy én a Zoommodels-t ajánlanám pl, de a nagyobbak közül bármelyikkel próbálkozhatsz. Sajna portfólió az fog kelleni, mert különben nem tudnak adatbázisra föltenni.
2011. jan. 10. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
mindeképp probáld meg, ne hallgass senkire akik azt mondják hogy nézel ki tul vékony vagy stb... modellvilágban nem az a szép aki a valo világban, inkább legyél furcsa, érdekes. ajánlom neked a visage modellügynökséget, icon modellügynökség, art models sok szerencsét és kitartás:)
2011. febr. 6. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
vmmodel.hu !!
2011. máj. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
VMmodels nem az igazi! Magyarországon 4 neves, profi, nemzetközi szinten is elismert modellügynökség van. ezek: Art models, Visage, Attractive, Icon. Itt próbáld ki magad, ha modellalkat vagy akkor ők beindítják a karriered. sok sikert és kitartást
2011. máj. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Art models-hez vagy visage-hoz jelentkezz, ha tényleg modellalkat vagy, akkor ők elindítanak ezen az úton
2011. jún. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!