Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ajakpiercinget csináltattam...

Ajakpiercinget csináltattam és igencsak bedagadt! Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Ajak piercinget csináltattam pénteken azaz 3 napja és igencsak be van dagadva mitől lehet? mit cisnálljak vele?

ez normális?


2011. jan. 10. 10:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézzük: átdöftél egy fémet az ajkadon, és most a sérült hús egy idegen testel érintkezik, és emiatt begyulladt.


Mitől is lehet? :)

2011. jan. 10. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%
szerintem a globális felmelegedés az oka
2011. jan. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
55%
IQ hiánya.
2011. jan. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem kell gúnyolódni:)

Csak azért kérdeztem mert már szorítja a számat a piercing mert rövid a szár(úgy tűnik)

2011. jan. 10. 10:42
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván ettél, ittál a 3 nap alatt, bemehetett az étel a sebbe...nem folytatom. Marhaság az ajakpiercing, persze sokan úgy gondolják, hogy "cool" és nekik mindenképpen kell, de aztán jön eljön egy életkor, amikor benő a fejük lágya és szívesen "visszacsinálnák". Csak abban reménykedem, hogy a fiamnak előbb fog benőni a feje lágya, minthogy kilyuggattatná magát...


Na, de a problémádra: fertőtlenítsd a sebet, öblögess fertőtlenítős szájvízzel (pl. tantum verde pumpás spray), vigyázz, hogy ne menjen bele semmilyen étel, ital. Ha holnapra nem lohad le, akkor irány a sebészet, bár gondolom, tudod, hogy mit fognak mondani (ki vele!).

2011. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm reméllem sebészet nélkül is megoldható:)
2011. jan. 10. 11:27
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
oblogesd a szad sos-szodabikarbonas vizzel, kivul pedig borogasd kamillateaval.
2011. jan. 10. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Azért a sós víz a gyulladt sebbe egy érdekes kínzás, és meglehetősen emlékezetes élmény volna :D
2011. jan. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ajakpiercingem. (Kivettem, jó nagy hülye is voltam, hogy kellett az nekem. De hál' Istennek csak egy nagyon pici pötty emlékeztet rá.) Az hogy begyullad természetes. Remélem azt közölték veled, hogy tejterméket nem szabad fogyasztani. Ezen kívül az alkohol sem ajánlott, kivéve a tömény, valamint a dohányzás nagyon nem tesz jót neki. Annyit tehetsz, hogy bemész a patikába és megmondod mi a hiba és majd ők adnak neked valami krémet. Én is kentem valamivel , szerintem segített is neki. Ilyenkor egyébként valamivel hosszabb szárat bökne bele, hogy a gyulladáskor is elég nagy legyen, de ennek ellenére nekem is szorította. Szóval odafigyelés, valami gyulladáscsökkenő és nem lesz semmi baj. Pár nap és lemegy a duzzadás.

20L

2011. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11:32 vagyok.nekem begyulladt es kivettem, a patikaban ajanlottak ra ezt...masfel nap s elmult teljesen:)
2011. jan. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!