Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok (és fiúk) nektek mi...

Lányok (és fiúk) nektek mi jön be jobban, ha egy srác vékony és szálkás, vagy ha izmosabb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 11. 12:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha izmos, macis. Tehát nem zsírdisznó, de nagyobb darab és nem kigyúrt, sportb*zi állat.
2011. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Izmosabb, de nem egy kigyúrt kan, hanem egy finoman formált test, amihez ha hozzá bújok, mindentől és mindenkitől védve érzem magam. :)
2011. jan. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A túl szálkás nem tetszik. A legjobb fiú barátom is ilyen. Nagyon-nagyon vékony, közben meg kockás hasa, izmos lába van. Csak az a gond, hogy az XS-es ruha is lóg rajta...:D

Én nem vagyok kövér, de kétszer nagyobbnak tűnök mellette.


Úgyhogy az izmosabb férfiak tetszenek. Nem baj, ha pl. van egy kis pocakja. A lényeg, hogy nagyobb darab legyen és legyen izmos karja. Az a gyengém...


23L

2011. jan. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
179cm-hez 63 kiló az kevés szerintetek?
2011. jan. 11. 15:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ehhez úgy 75-80 kiló illene inkább. :)
2011. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen, az kevés. Én írtam, hogy a barátom nagyon vékony. Ő kb. 177 cm és 63 kg. Nekem akkor tetszene az alakja, ha min. 10, de inkább 15 kg-al több lenne.


Persze ez csak egy vélemény. Biztos van olyan lány, akinek ez nem kevés.

2011. jan. 11. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vékony szálkás és magas. *_________*
2011. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!