Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy eredeti...

Mennyibe kerül egy eredeti Louis Vuitton SC táska? Hol tudok hamisított Louis Vuitton táskát venni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

vaterán, ebayen, teszveszen tizen huszon ezrekért tök jo utánzatot kapsz

amugy olyan 300.000ft tol kezdödik a csillagos égig :)

2011. jan. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az eredeti minimum 4-500 euro, az kb. 100-125 ezer ft.Annál csak drágább lehet.Én mondjuk külföldön néztem őket, de sztem itthon is annyi.Én nem láttam olyan gagyit, ami teljesen ugyanolyan lett volna, mint az eredeti, csak más mintájúakat, amikről lesírt, hogy nem igazi.Itthon nem tudom, hol lehet olyat kapni, én tengerparton láttam sok helyen, hogy a négerek árulják, meg nagyvárosokban is, de mostmár nagyon nehéz találni, mert nagyon megbüntetik azt, aki árulja, és azt is, aki megveszi.
2011. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

elsö vagyok tessek itt nézelödhetsz kapásbol

[link]


[link]

2011. jan. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Igen, kb 300-ért már kapsz eredetit. Egyébként a török utánzatok a legjobbak. Csak sajnos az Törökországban van. :-)
2011. jan. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
450.000Ft-tól-750.000-ig.Gondolom ennyi pénzed nincsen táskára.Ajánlom helyette az alábbiakat:Mango,Zara,Guess,Coach vagy akár egy olcsóbb Louis Vuitton darab vagy Gucci.Attól függ,mennyit szánsz rá?
2011. jan. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%

Ismerősöm a józsefvárosi piacon vett egy nagyon jól hamisított Török LV táskát 8ezer forintért,tényleg nagyon szép csak egy profi divattervező mondaná meg,hogy nem eredeti:D

Eredetit pedig már 300 ezer forintért kapsz.

2011. jan. 12. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%
Eredeti SC táskát nem kap sehol 300.000Ft-ért.Hamisat pedig szerintem ne vegyél,mert megfogod bánni.És sz én véleményem szerint roppant ízléstelen,ha stílustalan gagyi kínai ruhákkal hordod.
2011. jan. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Annál gázabb dolog kevés van a divatban, mint mikor egy hamisítványt lógat az ember a karján.

Ha nincs pénzed eredetire, inkább olcsóbb márkákban gondolkozz.

Mi mindig összesúgunk a bnőimmel, ha ilyet látunk az utcán.

Tucat szám látni, azt a sötétbarna táskát, világosbarna kis LV logóval ... Istenem.

2011. jan. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az a táska amit ti láttok minden 2.lány karján egy sima Monogram Canvas Speedy 30-35 vagy 40.Nem egy megfizethetetlen darabok.140.000-145.000 és 150.000Ft-ba kerülnek.Nem biztos,hogy mind hamisítvány amit láttok,de ami egyértelműen az,nyugodtan bámuljátok csak meg.
2011. jan. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Az utolsó előttinek igaza van. A leggázabb egy olcsó lányon egy tucathamisítvány LV táskát látni..A Lv táskáról is meg lehet mondani, hogy igaz, egyszerűen látszik rajta.
2011. jan. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!