Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyibe kerül egy eredeti...

Mennyibe kerül egy eredeti Louis Vuitton SC táska? Hol tudok hamisított Louis Vuitton táskát venni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 12. 11:22
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én Törökországban vettem azur damier speedy 35-öst és meg nem mondanád róla hogy nem eredeti. Volt olyan, hogy odajöttek hozzám az utcán, hogy hol és mennyiért vettem eredeti LV-t...:) Látszik a fülén, a kis fityegőjén a cipzár mellet, hogy igazi bőrből van. Nagyon jó minőségű, gyönyörű szép, és sokkal nagyobb, mint amekkorának látszik, nagyon jól lehet bele pakolni. A hamisítványoknak is vannak amúgy kategóriái, kérdezz rá, mielőtt veszel.
2011. jan. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám hozott Rómából egy hamisítványt, de meg nem mondom, hogy miben más mint az eredeti. Valaki tudja, hogy milyen jelek utalnak arra, hogy egy LV tatyó hamisítvány?
2011. jan. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
0%
Csak ajánlani tudom az említett LV táskát!! Legalább nekünk férfiaknak nincs nehéz dolgunk eldönteni ismerkedésnél, hogy mekkora csöves ...vával hozott össze a sors! Amiért még kifejezetten örülhetsz, ha egy ilyened van, hogy különbnek érezheted magadat annál a több ezer üresfejű R2D2-nál akiknek az oldalán ott fityeg az említett táska. Ha ezek után sem tudod még hol vehetnél, javaslom látogass ki az Ázsia Centerbe és kérdezz meg egy nézelődőt, hol vette ő!!! Az áráról pedig annyit, hogy szerintem ne ezzel törődj, hiszen te is ismered a reklámot: "...az élmény megfizethetetlen".
2012. jan. 24. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
a komenteket olvasva látom válság van az országban
2013. ápr. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!