Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Aki sminkkel is csúnya, az...

Aki sminkkel is csúnya, az mihez kezdjen?

Figyelt kérdés
2011. jan. 16. 13:24
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
Vagy elfogadja magát vagy irány a plasztikai sebész.
2011. jan. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%

A szépség relatív, mint mondani szokták.

Sarah Jessica Parker is ronda, mint egy ló, ehhez képest egész jól elboldogult, mint szexszimbólum.


Mondjuk... próbálj meg nem a szépségedből megélni.

A külső nem minden, hiába szajkózzák a médiában.

2011. jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=1gVukeUG0kU


a smink mindenre képes.

talán nem sminkelsz elég jol, de az fejleszthető.(:

2011. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
Próbálkozni & gyakorolni kell... én is sokáig azt hittem,hogy bűnronda vagyok sminkkel is,aztán találtam egy olyat,amiben az 'elfogadható' kategória vagyok:)
2011. jan. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
82%
olyan NINCS, hogy vki csúnya! Olyan nem létezik! A szépség belülről fakad és ha engedjük a külsőn is meglátszik.
2011. jan. 16. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Én tényleg bűnronda vagyok. Az bőröm, az arcom, alapból a vonásaim..reménytelen
2011. jan. 16. 13:40
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha a bőröd sem szép, először azt próbáld rendbehozni. Menj el kozmetikushoz vagy bőrgyógyászhoz. Ha leírod milyen bőrtípusod van, megpróbálok én is ajánlani rá valamit.

Menj el egy jó fodrászhoz, csináltass olyan frizurát, ami kicsit az arcodba lóg. Pl. egy frufru csodákra képes.


Utána szép smink.


És a testeddel is foglalkozz, sportolj, formáld. Ha jó alakod van, az már félsiker.

2011. jan. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%
13:36-os vagyok, bizti nem vagy bűnronda, azt csak Te rosszul látod, meg kell keresned a valódi értékeidet,kibékülni önmagaddal, hagyni, h. a belső értékeid a felszínre törjenek, s majd magad is gyönyörűnek fogod tartani. egyébként minden ember szép, ha nem is( most külsőleg értem) az egész arca, a keze, a szemei, a fülei, a mosolya lehet szép, ami a tulajdonosát "megszépíti", csupán ezeket kell magadon felfedezned, ha így akarsz szép lenni.
2011. jan. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
szerintem sminkel mindenki szép, csak el kell találni azt ami a leginkább illik hozzá:)
2011. jan. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Egy jó smink,haj tényleg csodákra képes,de nem hiába van azért a mondás,hogy sz**ból nem lehet várat építeni! :D Itt van előttem egy olyan lány,aki szegény tényleg csúnya,szalagavatójára kozmetikusnál,fodrásznál volt és...nem lett sokkal szebb! Hát nem tudom,de ha tényleg bűn ronda vagy,próbálj megbékélni vele,mert ezen már Isten se segít,max egy plasztikai sebész,de ahhoz meg fiatalka vagy még...gondolom! Hány éves is vagy? :)
2011. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!