Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szép ez a lány? Mi a véleménye...

Szép ez a lány? Mi a véleményed róla? Szimpatikus? Korra hány évesnek néz ki?

Figyelt kérdés
[link]
2011. jan. 17. 18:03
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
amúgy azért néz ki vhol 5-nek vhol 10-nek vhol meg 14-nek mert régebbi képek is vannak és ilyen korban a lányok elég gyorsan változnak...
2011. jan. 17. 18:31
 12/17 anonim ***** válasza:

utolsó kommenthez:hát én ebbe a kategóriába nem tartozok bele xD

amúgy 14/L

2011. jan. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Szép szép. DE! Nagyon alattomos kis arca van, nem szimpatikus.
2011. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha ennyi zavar, a Skinst ne is nézd...
2011. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Jaj istenem, ennyire kiakadni, két kérdést is feltenni...

Az ő dolga, hogy mit vállal, annyi pénzért egy sorozatban még én is levetkőznék, nincs abban semmi. Nem vagy te egy kicsit prűd? :D Van aki az ő korában prostiként dolgozik, na az a nem helyénvaló. És kis hazánkban is előszeretettel dicsekednek azzal a 13 éves lányok, hogy biza nem szüzek. Most rakott ki egy kislány fényképeket magáról, az egyiken melltartóban pózol. És még nem is a hírnévért vagy pénzért csinálja, hanem mert szimplán hülye.

Szerintem amúgy nem szép csaj, sunyi feje van, épp ezért nem is szimpi.

2011. jan. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Miért nézed a sorozatot, ha ennyire kiakadsz rajta? Két ugyanolyan kérdést is felteszel miatta.
2011. jan. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
én tudom, hogy 17 éves, szóval.. de szerintem nagyon szép arca van!!:)
2013. szept. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!