Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fúk, mit gondoltok az ilyen...

Fúk, mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


Mit gondoltok azokról, akiknek ilyen alakjuk van? Kövérnek mondható?


2011. jan. 19. 16:13
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
mit gondolok? teltkarcsú szerűség..de 5-10 és múlva olyan roohadt beteg lesz,mert állandóan kinntvan a derekad..
2011. jan. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
igen igen..de ezeken a képeken nem én vagyok :D Csak az alakja hasonló mint nekem, igaz talán én valamennyivel hasból karcsúbb vagyok, és nem hordok olyan fölsőket, amiből ki lenne a hasam, vagy a derekam..csak kíváncsi voltam mit gondoltok az ilyesmi alkatú lányokhoz.:) És köszönöm a válaszokat.
2011. jan. 19. 18:13
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Én kicsit karcsúbb vagyok és párom állandóan hizlalna. Na a képen lévő lány pont az ideálja... Nekem 3. képen kicsit sok, de amúgy az első két képen nagyon dekoratív!
2011. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

off:egyik válaszoló ezt írtad: akinek vastag a vádlija felejtse el a csőgatyát...

nekem is vastag....de a trapézt vagy az egyenesszárút nem szeretem...és azért mert kiment a divatból hanem mert nem tetszik....szoknyába mégjobbal látszik azt soha nem hordok

akkor most hogy is van ez?


kérdezőhöz:): szerintem hasból és combból kéne fogynod pár kg-ót de amúgy minden rendben;)

2011. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Hát Barby, igen ezzel én is így vagyok :D Én is cső gatyát hordok, mert nemszeretem a trapéz, bő szárú nadrágokat. Igen, de próbáltam már tornával, pár kilót leadtam, de ez még a nyáron volt, most suli miatt nemigen van időm.:)

És még egyszer köszönöm a válaszokat;)

2011. jan. 19. 18:49
 16/25 anonim ***** válasza:
49%
uuu nagyon fasza a cipőd :D meg tetszik a hajad amúgy nem vagy csúnya csak pár kiló felesleg van rajtad de az sem vészes :)
2011. jan. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Pontozzatok le nyugodtan!


Szerintem ez a lány kövér! Vastag a combja és nagy a hasa. Látszik,hogy nem sportol. Semmi izom nincs rajta. A stílusa egyáltalán nem jön be,igaz nem ez volt a kérdés. Ízléstelen.


NEM vagyok féltékény,és anorexiás sem vagyok ;)

2011. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is kövér. Nem duci, vagy husis, hanem dagadt. A helyében nem mutogatnám magam ilyen ruhákban, inkább elkezdenék mozogni, hogy normálisan nézzek ki. Azok a körmök meg...

Hát ez minden, csak nem jó nő. Meg sem közelíti.

2011. jan. 19. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

Nekem az alakja nagyon bejön. Nem szoktam ezt a szót használni, de ez az ideálom.


A stílus....hát vannak fenntartásaim, mert ezek a hegyes müpatás Nök, akik értelmetlenül nagy egóval rendelkeznek, csak addig érdeklödtek utánam ameddig nem jöttem rá, hogy el kell rejteni mindent ami csak az átlagnál is több pénzre utal. Az eslö lépésben, több okból, de ez is benen volt, eladtam a bmw-met. Mintha leprás lennék azóta.

De nem bánom, így legalább tisztán látok és különben is, nagyon vágyok már egy olyan emberre aki nem csak lehúzni akar, hanem azért van velem aki vagyok.

2011. jan. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
azt nem ertem ha valaki kiirja hogy FIUK mit gondoltok akkor miert a lanyok jonnek valaszolni?? nem titeket kerdezett meg nem azt hogy mit hordjon csak hogy bejone e a fiuknak ....
2011. jan. 20. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!