Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Miért festeti be mindenki...

Miért festeti be mindenki barnára a haját mostanában?

Figyelt kérdés
Sok lány, aki eddig szőkére festette most visszafesteti, sőt olyanok is befestik barnára, akiknek természetes szőke hajuk van. Nekem eddig festett szőke hajam volt, de már régóta gondolkozom rajta, hogy visszafestetem, mert nagyon roncsolja a hajat. Ez így nem teljesen olyan, mintha én is csak beálltam volna a sorba??
2010. nov. 11. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak most kezdik el megunni a szőkeséget, anno a barnaságot is megunták egyszer :)
2010. nov. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Szard már le.
2010. nov. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is szőke a hajam (festett) de be akarom festeni barnára mert a hajam nagyon töredezik...és egy kicsit uncsi is :D
2010. nov. 12. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem kb fél évig volt szőke hajam, múlt héten festettem barnára, mert meguntam, meg a barna téliesebb:)
2010. nov. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!