Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ha lefogyok más...

Szerintetek ha lefogyok más lesz minden?

Figyelt kérdés
Sokan mondják hogy szép vagyok,de sokan hogy csúnya.Van sülyfeleslegem kb 10 kiló.Szerintetek ha attól megszabadulnék lenne önbizalmam?És máshogy nézne ki az arcom?
2011. febr. 5. 10:00
1 2
 11/12 anonim válasza:

Én csak azért írtam, hogy teljesen más hatást érsz el sporttal mint fogyival. Lehet a súlyod nem fog így jelentősen csökkenni, mert ugye az izom az súlyosabb mint a zsír, de alakra, formára tuti jobban fogsz kinézni mint egy 50 kg-os izomtalan valaki. Ezért szerintem nem a kg számít és még persze, ahogy az előbb írtam, sok más is befolyásolja a súlyt. Engem ezért dühít fel, ha valamelyik "okos", úgy hogy nem is látott, megírja, hogy ennyi kg-nak kell lenned.


Kitartást. Mióta én is lefogytam (sportoltam én is spinning, aerobik és futás) sokkal jobban érzem magam. Amúgy még mindig lenne mit csinálnom, felesleg nincs sok rajtam, de alakformálás rámférne, sajna még nem volt erőm elkezdeni, de hamarosan... :)


Neked meg szorítok!

2011. febr. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
köszönöm.:))
2011. febr. 5. 14:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!