Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha lefogyok több esélyem lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lefogyok több esélyem lesz párt találni?

Figyelt kérdés

Dagi srácként idáig sosem volt szerencsém a szerelemben,hiába próbálkoztam. Most viszont drasztikusan leszeretnék fogyni (egyenlőre nem jött össze sok, mindössze 8kg, de persze tudom,h csak az elején járok az egésznek).

Szerintetek ha miután lefogyok, könnyebb lesz ismerkednem és társat találnom?


2011. aug. 12. 00:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha amúgy jóképű vagy, akkor igen.
2011. aug. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Tudom, hogy sokan mondták, de tényleg csak a belső számít, és ezt hidd el. Csak olyan nő mellett leszel boldog, akivel j ól érzed magad, és van közös témátok, még ha nem is bombázó. Téged is magadért fognak egyszer szeretni. Persze nemárt, ha leadsz keveset, jót fog tenni az egézségednek is. Tinik.urvákat meg bulikban így könnyebben össze tudsz szedni, de így sem fogsz nagyobb eséllyel a szerelemre találni.
2011. aug. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon szép töled, hogy erre elszántad magadat, hogy lefogysz, de csak okosan. Emigy nem csak a külsö számit, hanem a belsö tulajdonságok is, lehetsz Te a legszebb, ha bunkó vagy ezt pl. volt ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem csak a külsö számit. Emigy szerintem igen több eséljed lesz, de ez attól is függ, hogy milyen lányoknak szeretnél tetszeni:)emigy sok szerencsét majd:)
2011. aug. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%

Én 30 kilót fogytam az utóbbi másfél évben. Sajnos eddig még így se találtam csajt, pedig rajta vagyok. Most vagyok 90kg, 183 magas.

Szóval ettől nem jön autómatikusan, de jobban fogod érezni magad, meg több önbizalmad lesz. De csak okosan csináld azt a fogyást, 1kg/hétnél nem szabad többet.

2011. aug. 12. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
77%
A túl girnyókat se szeretik a csajok.És megsúgom neked,h ahogy fiúba van aki a duci lányokat szereti,úgy nőbe is van olyan.Pl.: én,soha nem kezdenék 90kg alattival,jó ne legyen 150 kg se.Na ez most mindegy.Inkább legyen kisugárzásod,az sokat számít.:)
2011. aug. 12. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
43%
Csak a külső számít a nőknek, így sokkal több esélyed lesz, ha lefogysz. Kisugárzása pedig csak az atomerőműnek van.
2011. aug. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%

Jó dolog, hogy a válaszolók többsége hisz a csodákban, abban, hogy csak a belső számít. Abszolút nem sértésből mondom, de ne legyetek naívak, a világot a külsőségek mozgatják. Megjegyzem, elég baj.

Nem a levegőbe beszélek, ugyanebben a cipőben jártam mint Te kedves kérdező. Kövér voltam régebben, de pár éve megelégeltem az egyedüllétet és elkezdtem fogyókúrázni. Ugyanis nekem sem volt szerencsém a nőkkel. Le is fogytam, de nem vékonyra, hanem arányos testalkatúra, és igen lett barátnőm. De nem kimondottan a súlycsökkenés miatt. Hanem azért mert megnőtt az önbizalmam, bátrabban merek kezdeményezni, ha beszélgetek egy lánnyal akkor nem a dagi fiúcskát látja már bennem.

Szerintem kezdd el, és ne add fel! Sok buktató fog jönni, de csak a cél lebegjen a szemed előtt! Még annyit, hogy ne drasztikus fogyókúrával érd el a súlycsökkenést, hanem szépen lassan fokozatosan, diétával és sporttal. Ha túl gyorsan fogysz, akkor annak az egészséged láthatja kárát. Nézz körül az oldalon a fogyókúrák rovatban és találsz elég jó dolgokat!

Ja még valami a végére, hogy egy kis humor is legyen benne. A hancúrlécem is nagyobb lett :) Mármint ugyanakkora maradt, de mivel lekerült rólam a zsír, így nyertem néhány plussz centit! Szóval ez is a pozitívumok számlájára írható! Sok sikert és kitartást! 28F

2011. aug. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Utolsó: te mennyit fogytál mennyiről?


Amúgy én inkább a sport rovatot ajánlanám, ha normálisan teszed fel a kérdésed, segítenek szívesen, vagy ha gondolod, én is tudok segíteni.

2011. aug. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
08:46-os vagyok. 137-ről fogytam le 85-re. Most olyan 80 és 85 között ingadozom.
2011. aug. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
ma 14:40 nekem is annyi a cél, olyan 82 körül. Most vagyok 90, (120 felett voltam vmennyivel) de valahogy mintha megálltam volna fogyásban, de mondjuk izmosodtam sokat ahhoz képest, amilyen voltam. De már most jobb.. :)
2011. aug. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!