Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehetnék magasabb? Már...

Hogyan lehetnék magasabb? Már esküszöm utcára se lépek ki lassan.

Figyelt kérdés

15 éves lány vagyok, a szüleim kicsik, a mamám is, szóval úgy nagyjából mindenki. Régen osztályból is én voltam a legmagasabb,most már mindenki meg előzött..


158cm vagyok..... Ma már nagyon sok ember 170 felett van, a lányok is, itt is olvasgattam és tényleg szinte a legtöbb magas.. Szép hosszú lábak, nagyobb ujjak, nagyobb körmök...sokkal jobb lenne!:(( elegem van az életből is már tényleg....


2011. febr. 10. 14:59
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat :) igen nálam sem panaszkodtak még, tényleg "cukinak" tartják, igazatok is van.. :)

Csak hát.. nekem akkor is rossz mert kisebbségi érzetem van xD

erről hallottatok már? [link]


ezen gondolkodom... megfelelő sport mellett tényleg nem lehet rossz :)

2011. febr. 10. 17:31
 12/14 anonim ***** válasza:

Én 166 cm vagyok de én is picinek érzem magam. Annyi nagyon magas nő van, ilyen 173-183 cm közöttiek!

Pedig hidd el, nekik sem jó, ha nem topmodellek:D Mivel túl magasnak sem túl jó lenni. Lehet pont egy magas nő irigyel téged!

Amúgy van egy aranyos lány ismerősöm, aki ugyanilyen kicsi, mint te, és vékony, törékeny, magassarkúba szexi. Ő sem húz magasakat, max. 5 centiset, de azzal már 160 cm felett van!

Mivel 15 éves vagy, simán nőhetsz még 2 centit, akkor már 160 cm leszel.


Női magasságok:

145-159 cm alacsony

160-169 cm közepes (én pont közepes vagyok, de én sem hiszem magam annak:D)

170 cm felett magas egy nő.


Amúgy egy csinos magassarkúban (7cm) már 165-166 cm vagy, ami már közelíti a 170-t. Most ezzel mi a a baj?

Én is ha tehetek magasat húzok:D

Az ujjak hossza főképp genetika. Nekem hosszú ujjaim vannak, a barinőm, aki 3 cm-rel magasabb nálam meg rövid virsliujjai vannak.


A fiúk meg imádják a pici nőket! Képzeld el, ha a pasik csak magas nőket választanának! Már a földön nem is lenne alacsony nő, sőt, minden nő magasabb lenne mint a pasik!

2011. febr. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

17:45 vagyok:D

Én is olvastam ezt az eu magasságnövelést...hát, én nem merem megvenni (mert elég drága), de jó lenne, ha valakinek lenne tapasztalata erről!


Amúgy 15 évesen még nőni fogsz, 160 cm-rel már elégedett lennél? Az épphogy nem alacsony!

2011. febr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
enis 15 eves vagyok es 166 cm.en magasnak tartom magam es kisebb szeretnek lenni.hidd el semmi jo nincs abba ha magas vagy... imadom a magassarku cipoket es azokba mindig vagyok min 176-180 cm... en orulnek ha akkora lennek mint te
2011. febr. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!