Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hajegyenesítés otthon? Hogyan?

Hajegyenesítés otthon? Hogyan?

Figyelt kérdés
Tud vki otthoni tartós hajegyenesítést csinálni? Hogyan? Magamnak megtudom csinálni? Fontos
2011. febr. 13. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
otthonra csak hajvasaló van. a tartóssága pedig a hajadtól függ, illetve a hajvasalótól.
2011. febr. 13. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
79%
tartósat otthon nem.a hajvasalót tudod használni de az nem tartós.a keratinos hajegyenesítést inkább ne csiáld magadnak mert olyat is hallottam róla h hha túl sokáig hagyod a hajadon ki is hullhat,de fodrásznál megpróbálhatod,és akár 4 hónapig is egyenes marad a hajad.
2011. febr. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A napokban találtam a DM-ben egy csodaszert a hajfestékek között. A neve str8FORWARD. 3 tubuskát tartalmaz a nem túl drága dobozka. Rá kell szánni úgy 3 órát a műveletre, ugyanis minden tubus külön procedúrát jelent. Bekenem-várok-lemosom-bekenem-várok-lemosom-kivasalom és 2-3 hónapig elég csak hajszárítóval fésülgetve megszárítani és EGYENES!! Ha nem is szárítom, csak hagyom magától megszáradni, akkor is rendezett marad.
2011. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vizesen csatold fel így estére és egyenesre szárad!:) http://www.youtube.com/watch?v=m1RO-d1Z9Hs 3.49-től
2013. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

[link]

(még nem probàltam)

2013. dec. 25. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!