Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek ha nem hordanék...

Szerintetek ha nem hordanék melltartót? Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Sajnos elég kicsik a melleim. Kb olyan,mint Kate Moss-nak.


Nagyon utálok felvenni melltartót. De ha belegondolok,hogy anélkül meg azért bámulnának meg mert kb semmi mellem nincs...


Egyáltalán aki ilyen kismellű,annak mit érdemes felvennie??Valamiylen topot vagy mit?


2011. febr. 17. 12:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én utálom a melltartót! Legszívesebben melltartó égetést végeznék.

A kis mell lehet nagyon szexis. Lehet hogy megnézik, de ebben pont ez a jó. Szerintem, csak póló, vagy blúz é stop. És kész.

Hadd bámuljanak!Legyen egy jó napjuk :)

Nem azt nézik, hogy kicsi, hanem tetszik a mellbimbód. 40 alatt nyugodtan rakd ki.Ebben ez a jó. 40 felett vegyél egy kis topot alá.

2011. febr. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én azért hordok melltartót, h. legyen mellem. :) Mert elég pici. Engem zavarna, ha nem lenne rajtam. Oké, otthon pl. nincs rajtam, de azért máshol igen.
2011. febr. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

ha kicsik a melleid hordj cicifixet inkább. és nem azért bámuljuk meg a kis melleket mert tetszenek, egyik pasinak sem tetszik be ha nagyobbak a saját mellei mint a barátnőjéé.

ti sem szeretitek fordítva a kis méretet... és kinevetitek ha valamelyik pasinak kicsi.na hát akkor meg? mi sem vagyunk mások, gáz a kis mell, legalább turbozd fel

2011. febr. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom utolsó te hol élsz.

De én pl és a normális lányok(akikkel valószínűleg eddig életedben nem igen találkoztál) nem nevetik ki a kis méretet férfiaknál. Miért nevetném ki? Ilyenkor jól vagy mikor ilyeneket írsz?

Gáz a kis mell- Tudod inkább te vagy a gáz, és tudod miért? mert te neveted ki azt akinek ezt adta a ' természet ' Sajnos kettőnk közül inkább te vagy a gázabb, mert én legalább tudok emberien viselkedni..

2011. febr. 17. 14:20
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
ne hidd el amit írt az utolsó. vannak pasik akik imádják a kis cicit, nem is kevesen vannak! barátnőmnek is pici a melle, de mégis tapadnak rá a pasik.
2011. febr. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem van egy osztálytársam aki nem hord.:)Észre se lehet venni igazából,csak ha fázik.:DDD
2011. febr. 17. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!