Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit gondoltok, hordjak melltar...

Mit gondoltok, hordjak melltartót?

Figyelt kérdés

Igazából kicsit szégyenlem, nem is szeretnék oltogatást, csak véleményt, megértést.

Lapos vagyok, nincs semmi mellem, és ez engem eléggé bánt, mindenkinek nagyobbja van nálam ( hord is melltartót), és olyan idétlennek érzem magam.

Arra gondoltam, hogy a legkisebb melltartót felveszem, hogy egy picit teltebbnek tűnjön.

Mit gondoltok, várjak még kitudja meddig (későn érő tipus vagyok), vagy felvegyem?


Mindegyhányéves/L


2010. jan. 14. 20:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
76%
Hát hamondjuk megmondanád hányévesvagy akkor talán tudnék válaszolní..-.-"...^.^
2010. jan. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
14,5
2010. jan. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Hm?


15

2010. jan. 14. 21:14
 4/21 anonim ***** válasza:
64%
ha nagyon zavar, vegyél melltartót és bele egy kisebb szilikonbetétet.. mindjárt jobban fogod magad érezni:)
2010. jan. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

vannak olyan melltartók, amik kisebb mellű lányokra vannak tervezve.

egyébként ne bánkódj, képzeld nekem középiskola 3.jában indul növekedni a mellem. és most 22 évesen 80B a mellem.

szval ne aggódj. :D

sztem simán vehetsz olyan melltartót, egy kis magabiztosságot kölcsönöz :D

2010. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Igen, magabiztosabb lennék, csak egy felől meg zavarna, mert úgy érezném, hogy "más tollával ékeskedek", vagyis, hogy nem az igazi méreteimet látják.
2010. jan. 14. 21:25
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

hát, még messze vagy a végleges mérettől, lehet hogy a többieknek sincs melle, csak melltartója.. nekem volt egy osztálytársam, zoknit rakott a melltartójába:D 27/L.

szerintem, ha nincs melled melltartó sem kell, esetleg top vagy trikó.. és nyugi, meg fog nőni;)

2010. jan. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, neked nem volt önbizalom-hiányod?

De legalább neked megnőtt szép nagyra, még ha későn is :)

2010. jan. 14. 21:27
 9/21 A kérdező kommentje:

Bocsi, előző az utolsó előttinek szólt.


Hát remélem is, hogy még nőni fog. :(

2010. jan. 14. 21:32
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

25 évesen nekem 75/AA mellem van, ennél egy fiúnak is nagyobb szinte. Engem sosem zavart, ettől nem leszek kevesebb mint mások, se csúnyább. Legalábbis a pasiknak tetszek szóval nagy gond nem lehet.

Ha neked sincs melled akkor felesleges a melltartó. Szerintem kényelmetlen lenne. Legfeljebb hordj sportmelltartót.

2010. jan. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!