Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Valaki mostanában a Takko-ban?...

Valaki mostanában a Takko-ban? : o

Figyelt kérdés

A kérdésem az lenne ,hogy megérkeztek a tavaszi kollekciók (:

Neked tetszettek?:O


2011. febr. 19. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem!

Sőt semmi nem tetszik a takkoban,vagyis van ami igen és azt meg is vettem párszor de mind egy mosás után összement,kerestem magamban a hibát,de nem csak én jártam így,barátnőm is....szóval én nem veszek semmit többet inkább megyek drága helyre(bár ruhában nem fukarkodom,ha tetszik úgyis megveszem)de akkor sem egyek a Takkoba,ha ők fizetnek akkor sem!

2011. febr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hát elmentek bár ugy nem venném meg a rendes árukon de nekem van százalékos matricám amit feb 23-tól használhatok fel:D:D
2011. febr. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nekem is van..ezért kérdeztem érdemes-e elmennem(:
2011. febr. 19. 13:19
 4/8 anonim ***** válasza:
Második vagyok én az 50%-ossal veszek egy börkabit a többivel meg vmi pulcsit meg táskát:D
2011. febr. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Énis igyleszek sztem:D csak én az 50% veszek farmert (:
2011. febr. 19. 17:53
 6/8 anonim ***** válasza:
imádkozzunk, hogy igyekezzen a tavaszi kollekció:D
2011. febr. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

nekünk is vannak matricáink :) nagyon jók hogy vannak ilyen akciós kuponok! :)

én nagyon szeretem a takko-t szerintem jó minőségű ruhák vannak és nekem semmi bajom a ruhákkal. nagyon tartósak és a farmerokat imádom onnan!jól néznek ki,és megvannak már jó ideje pedig azért nyúzom őket rendesen.de nagyon jól bírják a strapát.a fölsőket is nagyon szeretem meg a kiegészítőket is. szerintem érdemes elmenni. igazán nőies darabok is vannak :)

viszont ellátogatsz a weblapukra akkor találsz pár dolgot amik a 2011 tavaszi kollekcióból valók: [link]

Remélem segítettem! :o)

2011. febr. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Holnaap megyek és megnézem.(: A weboldalt már megnéztem(:

köszii(:

2011. febr. 23. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!