Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen módszert ajánlatok...

Milyen módszert ajánlatok erre? Lányok válaszát várom.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy kis, hogy is mondjam, szakállféleségem. xD Ne értsétek félre, nem vagyok olyan, mint egy pasi, csak a fülnél, az arcom szélén a pihe szőröcskék kicsit jobban látszanak. Itt egy példa:

[link]

Az első képet nézzétek. Milyen hatásos, olcsó módszert ajánlatok? Az ilyen, hogy borotva az nem jöhet szóba, attól idővel mégjobban látszana! Köszönöm a válaszokat. :)

19/L


2011. febr. 24. 12:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Gyanta, szőkítés
2011. febr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem a kozmetikus gyantával el tudná intézni.:) vagy ha nem, akkor a szemöldök csipesz talán segít.:)
2011. febr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Azt tudod, hogy van aki hordja?

Először is próbáld elfogadni.

Segíthet a szőkítés, illetve a lézeres eljárás is megérheti. A között viszont mérlegelj hogy miért mit adsz cserébe. A képen egy gyönyörű nő van, nem pedig egy szakállhordozó!

Minden jót, és sok sikert!:)

2011. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
NEM LÁTSZANA A BOROTVÁTÓL JOBBAN EGYÁLTALÁN!!!!!!!!! :@ Nem igaz hogy ezt nem lehet felfogni.
2011. febr. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Elárulnád, hogy te hány éve borotválkozol?

2011. febr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
A borotvától jobban erősödik a szőrszál, legalábbis tudtommal. A többieknek nagyon szépen köszönöm a válaszokat! :)
2011. febr. 24. 13:45
 7/15 anonim ***** válasza:
30%

4-5. Lényeges? A kinövő szőr erősebbnek !tűnhet! mikor visszanő, mivel a vágás miatt már nem elvékonyodó, hanem tompa a vége. De ha kinő teljesen ugyanolyan pihés lesz, mint volt.

Egyre erősebb lesz.. ja, hogyne, a végén meg már a láncfűrész se fog majd rajta, mi? -.-

2011. febr. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

igen, de ha épp nem vagy megborotválkozva, feltűnően borostás lehetsz! Nem lehet egy 19 éves lányt napi borotválkozásra ítélni. Ezért nem tartom jó ötletek!

Egyébként még mindig érdekel, hogy hány éves tapasztalat szól belőled? És nem kötekedek, csak a legjobbat szeretném a kérdezőnek. 18 éve használok borotvát. Itt ott, de elég rendszeresen. Az arcomat eszembe sem jutna, bár nekem csak 2 szál szakállam szokott lenni, amit csipesszel elintézek. És te?

2011. febr. 24. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
Írtam hogy 4-5, 19 vagyok én is amúgy. Hát nem tudom, de azt a pár pihét leborotválni minden nap a reggeli készülődés közben kb. kemény fél percet venne igénybe. Én a lábamat és a hónaljamat borotválom csak, úgy 2naponta, baromi nagy fáradtság zuhanyzásnál 2-3 perc alatt elintézni. 1-2 nap alatt meg az arcára sem nőne vissza annyira, hogy észrevehető legyen, maximum ha valaki ott fogdossa, de látni nem fogják...
2011. febr. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Bocsi, nem kapcsoltam!

Nem is a fáradságról, hanem inkább a kötelezettségről beszélek. Szerintem a borosta azért jobban látszik annál, mintsem azt gátlások nélkül lehessen hordani. Pláne egy fiatal lánynál ez okozhat problémákat.

2011. febr. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!