Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen módszert ajánlatok...

Milyen módszert ajánlatok erre? Lányok válaszát várom.

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy van egy kis, hogy is mondjam, szakállféleségem. xD Ne értsétek félre, nem vagyok olyan, mint egy pasi, csak a fülnél, az arcom szélén a pihe szőröcskék kicsit jobban látszanak. Itt egy példa:

[link]

Az első képet nézzétek. Milyen hatásos, olcsó módszert ajánlatok? Az ilyen, hogy borotva az nem jöhet szóba, attól idővel mégjobban látszana! Köszönöm a válaszokat. :)

19/L


2011. febr. 24. 12:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jó, hát ha valakinek kellemetlen hogy kötelező módon le kell borotválni az arcát minden reggel, akkor megértem, keressen más módszert (pl gyanta, az sokáig tart), de magamból kiindulva, nekem semmiféle kényelmetlenséget nem okozna a dolog. Pedig én sem vagyok kifejezetten oda a kötelességekért. :)
2011. febr. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Köszi érthető!

Nyomok ide neked egy kezecskét, zöldet!

Jólét!:)

2011. febr. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én borotvával biztos nem mennék neki az arcomnak :) én epilálom..de azt miért nem említette még senki?:O
2011. febr. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

nekem sajnos minden nap kell borotválnom az egész arcomat lány létemre. senkinek nem kívánom. nekem sokkal hosszabb pajeszom volt mint a képen sőt még az állam is szőrös meg van bajszom is. elmentem ipl kezelésre és ezért kellett leborotválni. a kezelés nem használt semmit amúgy. azóta borotválom kb 3 éve és ezalatt az idő alatt erősödött a szőr és sötétedett is. amikor meg tudom növeszteni akkor epilátorral leszedem így kb 2 hétig szép az arcom. (pcom-m van emiatt magas a tesztoszteron szintem és emiatt olyan szőrös vagyok mint egy pasi és a gyószer sem segített eddig) ez van....

szerintem ha nagyon zavar akkor epilátorral szedd le, ha nagyon fáj akkor jegeld le és úgy menj neki én is így csinálom és elviselhetőbb. 23/L

2011. febr. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
Én 43 éves vagyok és hormonváltozás előtt,már van egy kettő szőrszál.A hideggyantát otthon tudod alkalmazni és kapható drogériában ,gyógyszertárban utánna két hétig semmi gond vele.
2014. febr. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!