Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tetováltassunk, ami...

Mit tetováltassunk, ami kifejezi az egymás iránt érzett szerelmünket?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 11:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fogadj meg egy jó tanácsot. Nem kioktatást, csak jó tanácsot. Ne tetováltass szerelemből....
2011. febr. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira szeretnéd, inkább hennával rajzoltass bármit, azt végülis akárhányszor visszafestetheted, ha nem vagy rá allergiás. De a tetoválást nagyon-nagyon sok ember megbánta már. (Főleg ha ilyen érzelmi alapon született. )
2011. febr. 25. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Vadmeggy ***** válasza:
Én sem akarok beleszólni, de ugyanígy szerelemből születtek a sok <3 Juci, meg <3 Mari tetoválások az 50 60 éves bácsikon. Ez nem elég visszatartó erő?
2011. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%

Egymás neveit szívecskében.

Az tök vicces szokott lenni, mikor valakinek a karjára nevek vannak egymás alá írva és a régiek mindig át vannak húzva.

A következő szerelmednek is be fog jönni szerintem.

2011. febr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy a párom sok értelmesebbet is tehet a szerelme kifejezésére..
2011. febr. 25. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

múlandó dolgot nem szabad tetováltatni.

ilyen esetben helyes a "Szeretlek Anyu" mert az nem változik, de rengetegen megszívták ezt, amit te akarsz most..

2011. febr. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak azt tudom tanácsolnim, mint az előttem szólók. Szép dolog a szerelem, de olyan kiszámíthatatlan, ki tudja mi lesz egy vagy több év múlva. Értem, hogy szereted, ő az életed párja, de logikusan kell ezt végiggondolni.

Én és a párom is tetováltatunk magunkra majd nyár előtt. De nem a nevünket, nem olyan dolgot, amiről a másik jut az eszünkbe, hanem olyat, ami nekem tetszik már régóta, és ő is úgyanígy. De mégis meg van az, hogy közösen csináltatjuk. Ha annyira akartok tetkót, akkor inkább ezt a verziót tanácsolom.


Egyik barátom a nemiszerve fölé varratta a barátnője nevét. azóta van másik csaja, és a csaj most kénytelen azt a nevet csekkolni, mikor ott lent jár:D A barátnője meg a hátára a barátja nevét. Négy év után szakítottak. Szóval nem lehet megmondani előre, hogy ti életetek végéig együtt maradtok-e, de jobb félni, mint megijedni.

2011. febr. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

A nevünket semmiféleképpen nem tetováltatnánk.

Ha lesz tetoválás, ha nem, ha szakítunk egy, öt, agy húsz év múlva, ő akkor is az életem része marad. Ő a múltam, a jelen, meg remélem a jövőm is.

2011. febr. 25. 12:50
 9/13 anonim ***** válasza:
53%
A legjobb barátom nagyon fiatalon jött össze a barátnőjével, nagyon szerették egymást. A lány igazi tünemény volt, jókat lehetett vele nevetni, nem volt ostoba, a barátom elmondásából a lány mindent megadott neki, és ezt mi is így láttuk. A barátom a tenyerén hordozta, soha nem alázta meg, mindennel a kedvében járt, nem azt mondom, hogy soha egy hangos szó nem volt köztük, mert volt, de szerintem ez is kell egy kapcsolatba. Öt év után eljegyzést terveztek, és szilveszter előtt pár héttel magukra tetováltattak valamit, amiből mindenki tudhatta, hogy vannak egymásnak, ez volt az új évi ajándékuk egymásnak. Szilveszterkor együtt voltak házibuliban, aztán a barátom rányitott a barátnője ahogy egy másik fiú előtt térdel a fürdőszobában. Sok sikert a tetováláshoz.
2011. febr. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%

Gyerekek vagytok még sztem. H lenne már a jövőd mikor neked is lesz más meg neki is mondjuk 10év múlva?


Majd Karesznak beadod( a férjednek) h Zsiga még mindig az életem fő alkotója.. :D


Nagyon nagy vagy ne haragudj :D

18/F

2011. febr. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!