Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért vág csücsörítős, meglepe...

Miért vág csücsörítős, meglepett fejet minden tini a, , pózoljunk tükör előtt (béna fejjel), , képeken?

Figyelt kérdés
Csak nem értem, meglepődnek a vakutól, vagy azt hiszik így feszesebbnek látszik az arcuk? Vagy miért???? Vagy meglátják a tükörképüket?????????
2011. febr. 25. 15:54
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
mert az olyan húdearanyos.mert ribancok.vagy nem tudják mi az erkölcs.de ribancok inkább.
2011. febr. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%
Nem látom az összefüggést a rib@ncság és a fényképezkedés között.
2011. febr. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
nem A fényképzekedés hanem AZ ILYEN fényképezkedés és a ribancság között van különbség.
2011. febr. 25. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
na ő ribanc látszik.
2011. febr. 25. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Ja, pont ennek a képnek a hatására tettem mostmár fel a kérdést, mert komolyan nem értem ezeket a csajokat...
2011. febr. 25. 16:11
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért csücsörítenek mert gyagyások!:)Mert azt hiszik hogy attól baromi szexik és gyönyörűek lesznek! Közben meg csak rajtuk röhög a fél világ! Hülye egy majmolás ez! De hát mindenki maga tudja mennyire akarja lejáratni magát.
2011. febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
35%

Fura, én azt hittem amiatt lesz valaki rib@nc, hogy úton-útfélen megdugatja magát, a diszkóban hármat szop, és hogy meztelenül fotóztatja magát...

De általában a fiúknál az a rib@nc, akit nem kapnak meg...

2011. febr. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
56%

Nem értem miért zavar mások fényképezgetési szokása. És soha nem is értettem mások mi kivetni valót látnak benne :) Nincs senkinek jobb dolga minthogy ezzel foglalkozzon?! :D


A kérdésre válaszolva: Ez a "menő". Majd kiélik magukat aztán 3-4 év múlva ha vissza nézik a képeket nevetnek rajta milyen kis bugyuták voltak :)

2011. febr. 25. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
szia!én feltettem magamról régebben egy képet:)azon semmi ilyen nincs és szerintem csomóan meglepődtek:D
2011. febr. 25. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
55%

Sztem nem kéne leribancozni, mert nem is ismeritek! Hogy jöttök ti ahhoz, hogy mindenkit leszóljatok? Ha ő így tetszik magának, akkor ezt el kell fogadni, és nem ribancozni meg k.rvázni meg istentudja még miket mondani rá! Ismerek ezt a lányt és nem ezt érdemli!

Ennyi!

2011. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!