Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Kövérnek számítok? - Néha...

Kövérnek számítok? - Néha rosszul érzem magam a barátnőim körében mivel ők tényleg nagyon vékonyak.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok,165-167cm és 67kg,az orvosok még régebben azt mondták h nehéz a csontozatom.Az alakom inkább egy homokóráéhoz hasonlít(nagy mellem,popsim,combom van)
2011. febr. 26. 14:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj a kerekded nőkkel. Most még tinikorban sokat csesztetnek miatta, de huszonévesként a fiúk rájönnek hogy a popsis-melles csajok pozitívumaira.
2011. febr. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Én 26 éves vagyok 166 cm és kb. 55kg maximum. Nekem normál csontozatom van.

Megmérnéd mennyi a mell-derék-csípőbőséged és a fenekednél a legszélesebb ill a combod legvastagabb része?

Én 88-65-88, fenéknél 92, comb 52cm.

2011. febr. 26. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Van olyan csaj az osztályban aki állandóan megjegyzéseket tesz a nagy mellemre(persze ő zoknival tömködi -szánalmas)És így az önértékelésem a nullán van sajnos :S
2011. febr. 26. 14:42
 4/17 anonim ***** válasza:
A súly-testmagasság arány azért nem fejezi ki, hogy el vagy-e hízva, kéne egy (arc nélküli) fotó is... Nagyon számít az elrendezés is. Ha mondjuk cseruzavékony vagy, de E-s melled van, az simán plusz másfél kiló minimum. Ebből egészséges keretek között nem is tudsz fogyni, mert nem zsír hanem mellszövet.
2011. febr. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

csípő: 92cm

mell: 96cm

A fenék méretem olyan 87-8-9 körül van.a combom körbe pedig 37 cm. (az első kettő biztos mert azt a suliban mérték, az utolsó kettőt pedig most csináltam)

2011. febr. 26. 14:47
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát én mint fiú, nem nagyon értek(semennyire) a melltartókhoz, meg homokórákhoz, de ha egy lánynak nagy a feneke és a melle, azzal mi lenne már a gond? Hát kb. mindenkit beindít az, ha egy lánynak van melle, talán százból öten nem szeretik a nagyokat.
2011. febr. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A többi nő véleményénél azért vedd figyelembe, hogy nem objektív mert:

-akik nem vonzódnak szexuálisan nőkhöz, tehát max távoli elképzeléseik vannak arról hogy mi a szexi

-a modellekhez mérik magukat és nem a pasik által ténylegesen szexinek talált csajokhoz.

-az irigység szól belőlük, mert jóval könnyebb egy picit husibb alakból cs öcsös-se gges bombázóvá fogyni megy tornázni magad, mint egy hízni képtelen piszkafából dús kebeleket és kerek popót varázsolni.

2011. febr. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Az lehetetlen h 92 cm a csípőd és 87 a fenekednél...mivel nem homorú a feneked, nem?

37 cm-es comb alul? Mert felül kell mérni, ahol a legvastagabb.

2011. febr. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
2011. febr. 26. 15:03
 10/17 A kérdező kommentje:
sajnos ebben h mekkora a méretem eléggé hülye vagyok szóval csak úgy gyors pikk pakk nem tudom az első kettőben biztos vagyok...
2011. febr. 26. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!