Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fogszabályzót szeretnék, mert...

Fogszabályzót szeretnék, mert nem állnak szépen a fogaim, de anyám nem engedi, mert fél, hogy elromlik a fogam*. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A fogorvosom is megmondta, hogy könnyen szuvasodik, romlik a fogam, és anyám fél, hogy nem tudom rendesen mosni a fogam.

17L


2011. márc. 9. 18:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Anyukádat meg kéne győznöd, hogyha nem lesz fogszabályzód, csúnyák lesznek a fogaid, és kellemetlenül érzed majd magad. Ha te nem tudod, akkor a fogorvosodnak kell rábeszélnie. Nem lehet hogy azért nem szeretné, mert drága, csak nem akarja mondani? :/ Beszéld meg vele!
2011. márc. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
lehet rendesen tisztítani a fogat.....vannak speckó fogszabályzó tisztító kefék is. nekem sem túl jók a fogaim, és nem lett semmi baja a fogszabályzótól. és a tb csak 18 éves korig támogatja elvileg a fogszabályzást úgy hogy ha szeretnéd akkor még most csináltasd meg.
2011. márc. 9. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
én most 19 éves vagyok és iszonyatosan megbántam hogy egykor nem tetettem fel fogszabályzót. most jóval drágább lesz mert szépészetinek számít.. szóval addig vedd rá anyudat, míg olcsóbban megúszod és még jól is jársz, mert szép lesz a mosolyod. :)
2011. márc. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nemtudom,hogy hogy állnak a te fogaid,de ha nincs nagyjából szabályozva,úgy könyebben elromlik.ha minden étkezés után megmosod,használsz szájvizet,akkor nem lehet probléma szerintem.kérd meg anyukádat,hogy menjetek el egy fogorvoshoz,csak beszélgetésre,mit ajánl stb. lehet ő jobban meggyőzi.amúgy szerintem megéri,nekem is van,nemsokára leveszik,tesómnak is volt,nem romlott el egy foga sem,pedíg ő nem mosott minden étkezés után,csak este meg reggel.
2011. márc. 9. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 betszy ***** válasza:
hat csinaltass titokban ha lehetséges,ha nem varj meg egy evet míg kirepülsz anyud szarnyai alol.
2011. márc. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!