Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek csúnya az ennyire...

Szerintetek csúnya az ennyire vékony?

Figyelt kérdés

[link] itt a napszemüvegesre gondolok


[link]


2011. márc. 12. 21:04
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
csúnya, nem csúnya, vannak akik nem tudnak sehogy meghízni, akárhogy akarnak és csak a rosszat kapják.. én is ilyen vagyok
2011. márc. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem szép, én pl. ilyen alakot szeretnék, ideálom, hiába mondják a fiúk, hogy nincs mit "fogdosni" rajta

amúgy meg a pasik is csak mondják, hogy nem szép a "túl" vékony lány stb. stb., végül úgyis mindig az ilyeneket részesítik előnyben, szal... :/

2011. márc. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem érezném magam jól.. egyszerűen betegesen néz ki.. nem normális, mikor valaki ilyet csinál magából..
2011. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
86%

21:54: Pont fordítva van!!! A pasik azt hangoztatják, hogy a vékony kell nekik, aztán egy csomóan ezek közül nem a ducik, de a fogdoshatóknál kötnek ki, nem ezeknél a kóróknál.

Neked pedig a média tönkretette a testképedet -.- Ez beteges, nem szép. Ez nem vékony, hanem szánalmasan piszkavas. Nem igaz, hogy nem látod a különbséget eközött:


[link]

(ez a vékony és szexi)

és eközött:

[link]

(ez az egészségtelenül csontos, és szörnyen beteg kinézetű...ezekre ránéz egy normális testképű ember, és azt hiszi, hogy alultáplált rákossal van dolga)

2011. márc. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
51%
23:16 rosszul tudod, sosem hangoztatják azt, hogy vékony lány kell nekik, mindig azt mondják, hogy legyen mit fogni, de igazából 90% a vékonyat választja. ezzel nincs baj, van akinek ez tetszik, van akinek a teltebb..
2011. márc. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Én se azt mondom, hogy baj lenne vele, de én mindig fordítva hallom és tapasztalom...ezek szerint teljesen más körökben mozgunk :)
2011. márc. 13. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
lehet:)
2011. márc. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

erre mondják, hogy fujj...

Egyszerűen ronda ahogy ez kinéz! És valaki szándékosan ilyenre fogy el.... Brrr...

2011. márc. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

rémes! beteges! és azzal komoly bajok vannak aki ilyen akar lenni..

és hogy a fiúk mit hangoztatnak és végül mit választanak? ilyenben általánosítani nehéz.. én inkább azt tapasztalom, hogy a piszkavasak a végére senkinek sem kellenek.. inkább a vékonyabb de nem kórosan típusú lányokat választják akiknek azért van popsijuk meg mellük..

21/L

2011. márc. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
A második nem szép, de a napszemüvegessel nincs baj..Lehet hogy nekem van izlésficamom de én( és a haveri körömben mindenki) a vékony lányokat szereti..Persze a magyar "trend" a tenyerestalpas 150 magas tejcsárda, azzal sincs baj, egészségükre.Nem gyakran látni ilyen szép, magas , szikár testalkatu lányt, persze hogy mindenki irigykedik.
2011. márc. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!