Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnám növelni a barátnőm...

Hogy tudnám növelni a barátnőm önbizalmát? Állandóan csak sír, hogy milyen ronda.

Figyelt kérdés

Mindketten 15 évesek vagyunk, a barátnőm meg olyan gyönyörű, mint a szar. Mindenki mondja neki állandóan, hogy de szép vagy, gyönyörű vagy, stb., ez meg minden este csak rohadt hangosan sír az ágyában (kolesz). Már nem tudok neki egyszerűen mit mondani, tényleg nem tudom, mitől ilyen kicsi az önbizalma. Egy nagyon kedves, okos lány ráadásul, mindenki szereti, és esküszöm, hogy ritkán látok nála szebbet. De már komolyan mondom engem zavar, hogy én nem bőgök ilyeneken, és nem látom magam rondának, ő meg szebb nálam és mindig ezen bőg. Na most ez biztos érthető lett xD

Na szóval abban szeretnék segítséget kérni, hogy mégis mit mondjak neki, mitől fogja jól érezni egy kicsit magát? Vagy hagyjam, és majd elmúlik ez neki?


2011. márc. 25. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

"olyan gyönyörű mint a szar" hát ez nem vmi találó hasonlat:D

Szerintem hagyjad, ha ennyire nincs szeme akkor nincs mit tenni, főleg ha már millión milliószor mondták neki és még mindig rondának tartja magát.

2011. márc. 25. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

ööö na szóval hát azt értem ez alatt, hogy igen gyönyörű xD

egyébként másokra mindig meg mondja, hogy szépek :S

2011. márc. 25. 19:40
 3/7 anonim ***** válasza:

"olyan gyönyörű mint a szar" xD

Szerintem próbáld kideríteni, hogy mi a baja magával.

2011. márc. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

ez egy tipikus tinihiszti, mert azt akarja, hogy mindenki mondogassa neki,hogy milyen gyönyörű..ne aggódj, pontosan tudja,hogy szép, csak unatkozik.

Én egyébként legközelebb azt csinálnám,hogy amikor bevágja a hisztit, mondanám, hogy 1. rohadtul unom már, 2. ronda vagy , na és?

megnézném mit csinálna.

2011. márc. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
az elején én is ezt gondoltam, hogy csak azért mondja, hogy mondjuk neki hogy milyen szép, de ha még sír is rajta, ráadásul minden éjjel, akkor nem hiszem, hogy nem gondolja komolyan...
2011. márc. 25. 19:57
 6/7 anonim ***** válasza:
Koliban sírni? Ahol egyértelmű, hogy valaki meghallja? Na ha ez nem hiszti, akkor mi? Csak a figyelem középpontjában akar lenni, ha szerencsétek van, akkor kinövi hamar, ha nem, akkor hagyjátok ott, majd rájön. Az ilyen ember baromi fárasztó egy idő után. Ne foglalkozzatok vele, és egy idő után ráun. XD
2011. márc. 25. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát, ha neki is így mondtad, hogy "olyan gyönyörű vagy mint a szar", akkor ne csodálkozz hogy önbizalom hiányban szenved... Ha nem hisz másoknak se, mikor megdicsérik, diszkréten osszad ki. Kezd el ecsetelni neki, hogy picit unod ezt a jogtalan hisztit, mikor szép, és itt emeld ki hogy mi szép rajta (pl szép a haja/arca, jó alakja van, meg mit tudom én).
2011. márc. 26. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!