Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nagyon keskeny, kicsi arcom...

Nagyon keskeny, kicsi arcom van, kicsit aránytalannak látom, szerintetek ez csúnya? Vannnn akinek szintén ilyen az arca?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ahogy néztegetem magam, olyan kicsinek látom az arcom...lehet, hogy a vékonyságom miatt is, de nem tudom ha híznék, akkor mennyire lenne nagyobb...

kicsit fordított háromszög alakú, mint pl. jennifer-nek:

[link]

ez még így nem is lenne gond, de a színésznő nem magas, én pedig igen...és elég hülyén nézek így ki sztem...

esetleg van aki tud ötletet adni, mivel ellensúlyozhatnám ezt?:)

Köszönöm!


2011. márc. 26. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább magadról akj fel képet.
2011. márc. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem igazán szeretnék képet felrakni, de azért köszönöm a válaszodat:)
2011. márc. 26. 21:00
 3/4 anonim ***** válasza:

Elsőnek: Ez egy anonim oldal!!


Kérdezőnek: Szerintem nem csúnya, egyátalán. :)


Szerintem legyen nagy, dús hajad. Ha kell egy kicsit tupírozd fel. Vagy vágasd erezetesen meg, és úgy lesz tartása. Az lehet, hogy egy kicsit nagyobbítja a fejed.



De szerintem a legfontosabb akkor is a haj! Próbálgasd! Lehet, hogy egy fufru is csodákra képes! :D


Sok sikert! :D

2011. márc. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jajj de aranyos vagy utolsó:) nagyon köszönöm a kedves válaszodat:)

sokat segítettél vele:)

köszönöm:)

2011. márc. 29. 10:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!