Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 16 éves csaj vagyok, szerintet...

16 éves csaj vagyok, szerintetek ciki, ha télen és kora tavasszal én nem borotválom a lábam? Ki csinálja még ugyanezt?

Figyelt kérdés
Azért mert úgy vagyok vele, hogy akkor más úgyse látja, mert pasim sincs stb. és már rendes férfias szőr nő a lábamon, de csak akkor borotválom, ha már olyan meleg lesz, hogy rövidebb nadrágot lehet hordani.
2011. márc. 27. 11:56
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Igen igazad van, idézőjelbe kellett volna tennem az igénytelent.
2011. márc. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Örülök neki, hogy nem csak én vagyok így! Amúgy én nem tesizek a suliban, ezért nekem nincs tesi órai átöltözés! :)

Ezért senki sem lássa.

2011. márc. 27. 16:14
 13/18 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó hozzászóló!


Akkor engedelmeddel az én szememet meg hadd szúrja már ki az,hogy nem ismered a mondatkezdő nagybetűt.:D

2011. márc. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Én is pont így vagyok, néha leszedem a szőrt, de rendszeresen nem. Tesin is hosszúgatyát hordok, a fél perces átöltözés miatt meg nincs kedvem ezzel szórakozni...

16/L

2011. márc. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Én egészségügyi okokból nem szőrtelenítek ilyenkor, mivel van egy bőrbetegségem, amivel összefügg szőrtüsző gyulladásom, ezért inkább hagyom, pedig rohadt igénytelennek érzem magam miatta, de szerencsére csak én látom.
2011. márc. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Bár én epilálok, hetente kell csak megismételnem, de volt hogy télen nem volt kedvem hozzá - meg amúgy se látja senki se akkor.


15/L

2011. márc. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nem gáz :) mikor hosszú nadrág szezon van akkor úgyse látja senki. csak tesióra előtt szoktam, mert ott kötelező a rövidnaci télen-nyáron :) meg persze ha a barátommal találkozom. máskor nem :)
2011. márc. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Tényleg jó, hogy nem csak én vagyok így vele.

Nagyon szuper, hogy más is gondolkodik így, és nem csak én.

Köszönöm a válaszokat!! :-)

2011. márc. 29. 13:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!