Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csak laposhasú-csinoslábu...

Csak laposhasú-csinoslábu lány lehet szexi?

Figyelt kérdés
nekem nem lapos a pocim és a combom sem a legkisebb...sajnos ez alkatból ered...egy olyan lány is lehet szexi aki nem ugy néz ki mint a lányok a magazin cimoldalain? miért ez az ideál (hisz régebben nem ezeket a kisujjnyi derék-kar-láb méretüeket nyomatták-anyu szerint)... (egy 14éves lány) légyszi ha lány válaszol irja oda h ő nem fiu.köszi :)
2008. febr. 8. 18:45
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, és egyáltalán nem vagyok olyan, mint a címlapokon lévő lányok. Ha elhiszed magadról, hogy te is tudsz szexi lenne, akkor az leszel :) Na meg persze nem is minden fiúnak tetszik, ha valaki "elől deszka hátul léc". Az én barátom pl nem szereti, ha túl vékony egy csaj. Egy lány nem attól lesz szexi, hogy vékony, a képei ki vannak retusálva és csak akkor néz ki valahogy, ha 50 kg vakolat van rajta.
2008. febr. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

En lany vagyok.

Miert ne lehetne 'szexi'? Hiszen azok kozul a modellek kozul is van olyan akin van felesleg. Amugy meg ne rajuk akarj hasonlitani, tudod..photoshop, stb. Minden fiunak mas tetszik, sokaknak bejön az ha egy lanyt elfuj a szel, vagy ha van rajta mit fogni. Nekem sem lapos a hasam, sot, a terdeim sem tokeletesek, raadasul a csipom is szeles, megis sok fiunak tetszem. Ne, hogy iylen aprsagok zavarjanak. Amugy meg, ha elonyosen oltozkodsz nem is vesik eszre. :)

2008. febr. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

én is lány vagyok,és én se voltam az a vékonyság aminek az lett a vége hogy 15 éves koromra anorexiás lettem.ami az elképzelhető legantiszexibb dolog.sokkal többet ér egy szép arc és egy kedves őszinte mosoly mint a deszkaalak.amúgy vannak fiú haverjaim és a nagyrészüknek nem nagyon jönnek be a teljesen gebék.igazából ők gyógyítottak ki az anorexiából:)

viszont ami kifejezetten taszító szerintük és szerintem is ha egy kövér lány folyton eszik:azt jelzi, hogy nagyon nem vagy rendben önmagaddal.és azért van különbség aközött hogy 70 kiló vagy meg hogy 200.

valóban legyen önbizalmad de ne legyél beképzelt és ne hidd hogy a világ legszebb embere vagy.de hidd magadról el hogy szép vagy és légy kedves mindenkivel.

2008. febr. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Lány vagyok.Egy ideig én vékony akartam lenni de aztán megismerkedtem a barátommal.És ő mondta hogy neki egyáltalán nem jönnek be a vékony lányok és én igy kellek neki ahogy vagyok.Pedig én sem vagyok vékony.Azt mondta hogy azt szereti ha lehet rajtam mit fogni.Ugyhogy nem minden pasinak a vékony lányok tetszenek.
2008. febr. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
csajok, nagyon rendesek vagytok hogy ilyen hamar irtatok :) (persze még szivesen olvasok további véleményeket is:))
2008. febr. 8. 19:44
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Sose voltam vékony alkat. Jah, nő vagyok. kb. 100 kilósan érettségiztem. Felnőttként 80 kiló volt a legkisebb súlyom. Sokkal többet voltam mázsa felett, mint alatt. Ennek ellenére 10 éve házasságban élek, két babónk is van. Ezért csak annyit mondok: szívből remélem, hogy nem csak az 50 kilós nők szexik ;)
2008. febr. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
:) öszintén gratulálok a babákhoz :) amugy én 165 cm vagyok 60 kg-vel...de elég vastag felsőtesttel és lábakkal :) de adtatok már önbizalmat, és elhatároztam tornázni fogok :) köszi csajok!
2008. febr. 9. 21:04
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy ha normális helyen számolsz testtömeg-indexet, rájössz hogy pont jó vagy. Én csaj vagyok, 18 éves, 165 centi és 67 kiló, voltam több is. Ennek ellenére rendszeresen azon kapok pasikat hogy vetkőztetnek a szemükkel, volt aki megállított, csak hogy elmondja mennyire szép vagyok. Ha a modellekre akarsz hasonlítani, keress valakit aki ért a photoshophoz, adj neki egy képet magadról, és bombanő leszel, ugyanazzal a metódussal mint a címlaplányok. Ők ugyanis 10-20éveket és ugyanennyi kilót kapnak.
2008. febr. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

persze h lehet

de sokkal jobb ránézni egy olyan lányra szerintem (Énis klány vagyok és nem anorexiás..) akinek van egy pici hasa..

2008. aug. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!