Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Vékony lány, vagy...

Fiúk! Vékony lány, vagy inkább husisabb jön be nektek?

Figyelt kérdés

Nincs aranyközépút. :D


Melik tetszik inkább? A vékony, mint pl. ő:


[link]



Vagy kicsit husisabb, mint ő (talán kicsit több felesleggel ):


[link]


2011. ápr. 1. 19:36
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
2.
2011. ápr. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
2.
2011. ápr. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
84%

MINDENKINEK MÁS AZ ÍZLÉSE, fogjátok már fel végre.


Különben meg az első képen nem vékony, hanem betegesen sovány a lány, a másodikon pedig egy átlagos testalkat látható, husikám.

2011. ápr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
81%

mostmár megne haragudjál kedves kérdező,de direkt olyan feneket keritettél a dolognak hogy a második lányt válaszák,mert te is olyan vagy -.-....

azért linkeltél egy betegesen sovány lányt...szánalmas.

2011. ápr. 1. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 A kérdező kommentje:

Először is, tudom, de én mindenki véleményére kiváncsi vagyok.


Másodszor pedig: nem hiszem, hogy az első annyira kórosan sovány lenne...

És írtam, hogy egy kicsit több felesleggel kell elképzelni a 2. És igaz, hogy ez egy átlagos alak, de attól még nem a legjobb.

2011. ápr. 1. 19:47
 6/40 anonim ***** válasza:
100%

egy vékony lány igy néz ki :

[link]

2011. ápr. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:

19:46


Nem találtad el. :) Tudod, ahogy én látom ( vagyis az én környezetemben ) inkább az ilyen soványabb lányokat választják. Nekem ehhez semmi közöm. Nem vagyok sem olyan, mint az 1., sem, mint a 2. De teljesen elégedett vagyok magammal, és nem is érdekel, hogy mit gondolnak rólam. Az már más téma, hogy alapjába véve mi tetszik nektek.

2011. ápr. 1. 19:50
 8/40 anonim ***** válasza:
77%
nem értem miért kell bántani a kérdezőt.Csak kíváncsi,szerintem nincs olyan dolog amiben nem lenne jelen az "ízlések és pofonok" szólás.Szerintem a husisabb (a 2.) a jobb,azon legalább van mit "fogni" és van valamicske alakja is.Vagyis "több alakja ".Remélem értitek,de tényleg ízlések.Bár eddig többen mondták a másodikat.
2011. ápr. 1. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:

Na, most már elegem van! :D


Légyszives ne kritizáljatok, hogy nem találtam a megfelelő szavakat. Mondjatok véleményt a képek alapján, hiszen azért hoztam őket.

2011. ápr. 1. 19:51
 10/40 anonim ***** válasza:
71%

nekem a sovány lányok tetszenek,és általában a haverjaimnak is errefelé. az első lány már túl sovány,neki még kéne egy 5 kg,de a második már duci nekem.

remélem megfelelt azért a válasz :)

20F

2011. ápr. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!