Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lány,12 éves vagyok,167cm...

Lány,12 éves vagyok,167cm magas,56 kiló. A tél óta husisabb lettem. Hogyan fogyhatnék le?

Figyelt kérdés

Szóval tél óta raktam magamra pár kilót, mivel nem sportoltam. A csípőmön és a hasamon van háj, és lehet hogy egy kicsi a combomon. Nagyon nem tűröm, hogy a tavalyi ruháimból kilátszik a hájikóm :( Ha naponta csak reggel eszek, és napközbe pár gyümölcsöt, az segítene rajtam? Tudom, hogy a sport a legjobb, én biciklizni szoktam. Kb. Mennyit kellene naponta?

Előre is köszönöm a válaszokat.


2011. jún. 20. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

EMBER! 12 éves vagy. tudod mit jelent ez? 12!!!! nem a fogyókúrával kell foglalkoznod, meg az egyszer evéssel, mert ha már most tönkre teszed a bioritmusodat, akkor egy életre elköszönhetsz tőle! :D

szóval mozogj sokat, sok gyümölcs,ilyesmi.

egyébként fura, hogy a mai 12 évesek mekkorák. én 18 éves létemre vagyok 170 cm meg 58-60 kg. :D

2011. jún. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

ezt most úgy gondolod hogy egész nap nem eszel semmit csak gyümölcsöt?

mert ha így gondolod ezt sürgősen felejtsd el egyrészt kvára legyengíted a szervezeted másrészt pedig könnyen belecsúszhatsz egy anorexiába

sztem 12 évesen még ne fogyózz mert veszélyes inkább mozogj abból károd nem származhat :)

2011. jún. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hormonális változás okozza, hogy gömbölyödik a csípőd, raktározódik a hasra is valami, melled is megkezdi a felkészülést a majdani anyaságra.Nincs ezzel semmi gond, minden a legnagyobb rendben van.A természet teszi szépen a dolgát, ne avatkozz bele.Ez még nem a fogyókúrák ideje.Fejlődésben vagy, és ezt nem szabad megakadályozni.
2011. jún. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sehogy! NEM FOGYÓZUNK ILYEN FIATALON! Pláne nem koplalunk!

Egyél rendesen, annyit, mint most, és sportolj mellette sokat. Formásodsz, izmot szedsz fel, zsírt adsz le, és még menstruálni is fogsz tudni. Mert az eszetlen nemevéstől előfordulhat, hogy alapból meg sem jön.


12 évesen meg ne ilyen baromságokkal foglalkozz. Emeld fel a feneked a gép elől, és mozogj! :)


Rajtam 12 évesen egy gramm felesleg nem volt, pedig többet ettem, mint apa. A titka: állandóan rohangáltam, mozogtam.

2011. jún. 20. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem az a baj, hogy mivel tavalyi ruhákról beszélünk, te pedig növésben vagy, ezért egyszerűen kicsik lettek rád és ezért lóg ki a "hályikád", mert csak beképzeled hogy híztál, mert ez hajlamos a lányokra. pont jó a súlyod szerintem ne fogyj :D
2011. jún. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Neked 1 bajod van. Nem fogadod el önmagad. Szerintem nem vagy husis. én 7 cm-el alacsonyabb vagyok, és csak 1 kg-al kevesebb.

Ha nem tudsz megelégedni magaddal, ne egyél kevesebbet, hanem mozogj többet. Hidd el, pár év múlva nagyon meg fogja hálálni a tested, hogy ettél, és mozogtál. Legfeljebb reggelizz gazdagon, tízóraizz egy-két falatot, az ebéd is legyen megfelelő mennyiségű, max uzsizz, 4-6 óra között, vacsorázz valami könnyűt és 7 után ne egyél semmit, ha lehet. így nagyon minimálisat fogsz fogyni, de legalább egészséges maradsz, de a te helyedben ennék, és sportolnék! :)

2013. jún. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
12 évesen tényleg sok az 56 kiló. Nekem fiatal koromban nemigen volt ilyen problémám, mert elég sok zsíros kenyeret ettem paradicsommal-paprikával, uborkával. Szűlés után viszont jelentős lett a súlytöbbletem, és sok féle diétával próbálkoztam. Sajnos, ha 1-2 kilót leszenvedtem 4-5 jött vissza helyette. Soha eszembe sem jutott, hogy a zsír totális megvonása lehet a hiba. Az agyonreklámozott olajakat, margarinokat, joghurtokat iktattam be helyette az étrendembe. A Reg-Enor máj és epeserkentő segítségével neked is normál testalkatod lesz, teljesülhet a vágyad. Nekem is így sikerült. Arányosan ment le - 25 kg 6 hónap alatt. Neked is sikerülhet, de ehhez kitartónak kell lenni. Már 6 hónapja egy dekát sem szedtem vissza. 2-3000-ren már ugyanígy tartják a rég óhajtott súlyukat. Éhezni nem szabad, attól ugyanis a jojó hatás érvényesül: visszaszedsz egy kicsit többet, mint amit leadtál. De vannak dolgok, amelyek tiltottak: pld: olaj, margarin, tejtermékek... Ahoz, hogy foggyál, nem a lájtos ételeket kell nyomatni, hanem zsírt tartalmazó ételeket kell enned, hogy a szervezeted rájöjjön, már nem kell felhalmoznia zsírt, hogy abból szénhidrátot tudjon nyerni a napi máj- és epeműködtetéshez, az emésztéshez, vaqy az agy tevékenységéhez. Nagy akarat kell, de megéri. Itt nézhetsz utána: [link]
2015. máj. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!